Дії працівника виконавчої служби


Питання та відповідіДоброго дня.

Сьогодні накладено арешт працівником виконавчої служби на нерухомість, яка до 2014р. належала фіз.особі А., котра брала кредит під заставу іншого майна.

В 2014р. майно перейшло згідно договору дарування до іншого власника.

В грудні 2017р. ця нерухомість придбана мною згідно договору купівлі-продажу.

Сьогодні виконавчою накладено арешт на все майно фіз. особи А., проте це майно з 2014р. їй не належить.

Підскажіть будь-ласка які мої подальші дії для зняття арешту з майна, що належить мені?


3 комментария

Add a Comment
 1. Уточніть будь ласка, а на підставі чого Ви вирішили, що накладено арешт на Ваше майно?

  У постанові державного виконавця зазначено, що арешт накладено на все майно боржника або конкретно вказана Ваша нерухомість?

  1. Наталія

   Арешт накладено на все майно боржника. Про арешт повідомила держ. виконавець, яка прибула зранку і провела фотофіксацію моєї нерухомості. Далі це підтвердили у виконавчій службі.

   1. А до чого тут Ваше майно? Або у Вас зберігається майно боржника?

    Навіщо взагалі було впускати державного виконавця до себе, якщо Ви не є стороною у справі?

    Але це риторичні питання.

    що потрібно: Вам треба написати у відділ ДВС заяву (у довільній формі), про те, що дане майно належить Вам, а не боржникові і в разі якщо було накладено арешт — зняти його.

    Якщо виконавча служба підтвердить, що арешт був накладений на Вашу нерухомість і відмовиться його зняти — тоді Вам потрібно буде звертатися в суд для зняття арешту з Вашої нерухомості.

    Але нам здається, що арешт на Ваше майно все таки не накладено. Тому, що в постанові не написано, що «накласти арешт на таку — то нерухомість», а написано взагалі «накласти арешт на все майно». Як правило таке формулювання у постанові показує, що виконавча служба не має відомостей про майно боржника.

    Але для перевірки Ви ще можете замовити витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у державного реєстратора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.