Допоможіть вирішити питання щодо стягнення аліментів на дитину

Питання та відповідіДобрий день!

Я мешкаю в Луганській області (на контрольованій території), раніше отримувала аліменти на доньку, 09.09.2002 року народження, яка мешкає зі мною, але з 10.2014 року аліменти не отримую в зв'язку з тим, що виконавчий лист №2-1139/2006 (суд вих.2558 від 11.12.2006р) знаходився у ВДВС Ворошиловського р-ну юстиції у м.Донецьку (теперішнє місцезнаходження його не відомо, т.я це неконтрольована територія) і колишній чоловік (відповідач) зник у невідомому напрямку.

Мені стало відомо, що ВДВС Ворошиловського р-ну юстиції у м.Донецьку приєднано до вашого управління.

Будь ласка, допоможіть вирішити питання щодо пощуку оригіналу виконавчого листа та підкажіть, які дії мені потрібно виконати, щоб відновити стягнення аліментів?

Дякую.

1 Comment

Add a Comment
  1. Добрий вечер!

    Швидше за все Ваш виконавчий лист загублений в зв'язку з АТО.

    Радимо Вам зателефонувати в Управління ДВС Донецької області — ukrogis.com/adresi-viddil...kij-oblasti.html і уточнити це питання.

    Якщо, як ми припускаємо Ваш виконавчий лист все таки втрачено, то відповідно до розділу 15 Інструкції — ukrogis.com/zakonodavstvo...nnya-rishen.html Ви можете звернутися до виконавчої служби про відновлення виконавчого листа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.