Підписатися
Повідомлення про
guest
60 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Жанна

Доброго вечора!Які документи потрібні для отримання довідки про неоримання аліментів?

Яніна

а де в Полтаві мені отримати довідку про неотримання аліментів ? я проживаю в Київському районі м. Полтави.

Ольга

Якщо колишні чоловік на протязі 5років не сплачував аліменти,ніде не працює, і зараз погасить борг і продає дім на який накладени арешт .як забезчити майбутнє дитині ? Арешт знімається автоматично ,можу я вплинути щоб арешт не зняли і тим самим уберегти дитину від подальшоі несплати ?

Олександра

Чи може ВС не видати довідку про несплату аліментів.

Олександра

Чи можна за допомогою довідки зВС про несплату аліментів звернутися до нотаріуса зо дозволом про виїзд за кордон дитині?

Ната

чи можна виїхати за кордон дитині з довідкою про несплату аліментів і на який термін? читала що довідка дійсна 30 днів,але не зрозуміла чи з дати видачі довідки чи з дати перетину кордону можна бути 30 днів?дякую

Алла

Прошу сказати, якщо я з дитиною проживаю в одній області, а боржник-батько по аліментах проживає зовсім в іншій області,то чи можу я звернутися по таку довідку, там, де проживаю я з дитиною, бо звертатися в той обласний центр особисто дуже довго і дорого (їхати зовсім в інший кінець України).(на електронні листи вони в принципі не відповідають:(((дозвонитися теж не реально. дякую за відповідь

Наталія

Які терміни видачі довідки:1) про несплату аліментів ,2)повної заборгованості і розрахунку аліментів від початку викон.провадження?проживаю в іншій області, заяви відправляла поштою.дякую

Леся

Доброго вечора в мене питаня мені треба довідки про неотриманя аліментів з боржника Порхавки Віталія володимеровича

0991892001

Як що я і колишній чоловік проживаємо і офіційно працюємо м.херсоні а прописка у іншій області то як мені можна отримати довідку про те що я не подавала на аліменти.

Наталя

Колишньому чоловікові призначили аліменти з 5 грудня 2017 року. Виконавчий лист прийняли до виконання 18 жовтня 2018 року. Щоб отримати довідку про сплату аліментів за останні півроку мені потрібно чекати півроку від дня прийняття до виконання виконавчого листа чи можливо можуть видати довідку про те, що боржник не сплачував аліменти до 18 жовтня, оскільки виконавчий лист не був до того часу прийнятий до виконання?

Petro

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, як дізнатись про стан заборгованості людини, якщо не був стороною по справі в суді? Чи може отримати такі дані адвокат?

Оксана

ЩО РОБИТИ КОЛИ У РІШЕННІ СУДУ І Про АЛІМЕНТИ І у ВИКОНАВЧОСМУ ЛИСТІ є помилка у році народження дити, у свідоцтві про народженння 2013 а у рішенні і у виконгавчому листі 2012 рік народження? Що РОбИТИ?

ЕлеНа

Подскажите, пожалуйста, бывший муж 10 лет из десяти не платит алименты, написала заявление в полицию об уголовной ответственности, отправила заказным письмом, прошёл год, ни ответа ни привета, что делать?

Олена

Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, довідку про неотримання аліментів можна отримати через 6 місяців з дати судового рішення про їх призначення чи через 6 місяців після відкриття виконавчого провадження?

Саша

Доброго вечора!Син має змогу поїхати з танцювальним колективом до Болгарії на тиждень, з татом не підтримуємо зв язку, він за кордоном,але прописаний у батьків,на аліменти я не подавала ніколи,мені від нього нічого не потрібно.Якщо можна то які документи мені потрібно зібрати,щоб не звертатись до нього? Допоможіть будь ласка.

Люда

Чи можу я отримати довідку що не отримую аліменти,якщо чоловіка не подавала на алімента?

Ирина

Скажите пожалуйста,долг по алиментам у него больше года. Я уже устала писать в исполнительные службы! Никто ничего не делает! И это при том что он ни разу их не платил! Настоятельно прошу вас начать работать!!!

Леся

Доброго дня!Пишу ВАМ із зверненням,і з проханням донести до начальства,щоб були прийняті міри,до працівників які не належним чином виконують свою роботу,а в першу чергу відносяться до людей по хамські!Звернулася до виконавця(працівника Придніпровського відділу м.Черкас,Ян,так звати працівника,за довідкою про те що отримую аліменти за період 6 місяців!Листом так як він сказав відправила заяву 18.03.2019,листа він отримав і як говорить відправив відповідь но листа я так і не отримала.Пояснював що довідка робиться дві неділі ну пройшло без двох днів вже місяць.Зверталися і в канцелярію хотіли уточнить чи вони відправили і чи взагалі воно їм поступало,дівчата хамки ще ті.Міняються як носки,так за їхнею…  Детальніше »

Ольга

Чи можливо отримати довідку про неотримання аліментів без подання до ДВС Виконавчого листа?

Галина

Доброго дня.Чи можна взнати ситуацію по стягненню аліментів з колишнього чоловіка Іваськіва Тараса Ігоровича 1986р.н,оскільки з січня місяця я не отримую їх

Виктория

Доброго вечора!Які документи потрібні для отримання довідки про неоримання аліментів?

Людмила

Добрий день. Чи можна дізнатись про сумму боргу по аліментах?

Таня

Прошу сказати, якщо я з дитиною проживаю в одній області, а боржник-батько по аліментах проживає зовсім в іншій області,то чи можу я звернутися по таку довідку, там, де проживаю я 

Лена

Добрый день. Справка об неоплате алиментов действует 1 месяц со дня выдачи. А на какой срок можно выезжать? Я могу поехать на 2 месяца к сестре? есть ли ограничения по срокам возвращения?

Юлія

Скажіть будьласка, якщо змінилися реквізити щодо отримання аліментів на дитину, куди потрібно звернутися?

Алина

Как получить справку о задолженности по алиментам.? Писала заявление, 1.04.2020. справку не выдали.

Анна

Доброго дня. Потрібна довідка про отримання аліментів, як її можна отримати під час карантину??

Ніна

ЯК Взяти довідку про аліменти з юстиції під час карантину онлайн?!?

Ірина

Доброго дня.Підкажіть як мені отримати довідку про не сплату аліментів?

Юлия

Как написатт правильно зразок Довідку про неотримання алиментов?

Альбіна

Доброго дня.Як я можу взяти довідку про неспдату аліментів.Якщо ми домовились що він буде пдатити сам(мирним шляхом)Але він їх неплотить.

Альбіна

Скажіть будьласка,якщо я з детиною перебуваю за кордоном ,як я можу подати на аліменти??

Людмила

Добрий день. Як правильно написати заяву, про те що батько не сплачує еліментів для виїзду дитини за кордон на відпочинок, щоб отримати довідку з виконавчої служби?

Дарина

Добрий день, підкажіть будь-ласка, щоб отримати довідку про несплату аліментів треба відправити заяву про видачу такої довідки заказним листом у виконавчу службу або можна на електронну пошту виконавчої служби?

Ирина

Добрый вечер. Подавала на алименты в январе 2020 года. Решение суда вынесли 09.07.2020 года. Могу ли я на данный момент получить справку о задолженности на имя должника, чтобы без его доверенности переехать границу с ребенком? Подскажите пожалуйста.

Оленп

Мени потрибна довидка про алименти з 1.03 по1.09.2020 вТеофипольський соцзахист ФурсаОлена Володимиривна

Анна

Доброго дня, чи можна якось електронно отримати довідку про несплату аліментів, бо живу в іншій області, що для цього потрібно?

Наталия

добрый день 3 месяца не могу добится справку про не уплату алиментов, 3 заявы отправляла не на одну ответа нету,звоню говорят что отослали на поште говорят что нету до етого всё было хорошо воврямя давали ответ

,,,и адрес правельный куда обратися за помощью

любовь

как мне добиться довидку от исполнительной службы... они уже 2 года не прыселают мне её пишу письма и нет ответа... а ранше все было