Дублікат виконавчого листа

Питання та відповідіДоброго дня!

Звертаюсь до Вас за допомогою вирішення мого питання.

Я подавала позов до Деснянського районного суду м. Києва (так як на той час проживала там) на сплату аліментів ще в 2001 р.

До 2010 р. боржник сплачував мені аліменти на утримання сина в розмірі ¼ частини всіх видів заробітку, потім став ухилятися.

Було порушено кримінальну справу, яку за згодою сторін закрили — відповідач пообіцяв виплатити весь борг, але не дотримав свого слова — він щомісячно робив внески, але не виплачував борг.

Так тривало до 2015 року.

Зараз він категорично відмовляється від оплати, коментуючи свою відмову тим, що в 2015 році його призвали до армії строком на один рік і після повернення він все компенсує, а також що утримання нашого сина входить в обов’язки мого теперішнього чоловіка.

Але свого слова він знову не дотримав і обіцяної компенсації за три я не отримала.

Боржник декілька разів змінював місце роботи, внаслідок чого оригінал виконавчого листа втрачено і на останнє місце роботи не був пред'явлений до виконання.

Останні три роки аліменти не сплачуються, на телефонні дзвінки боржник не відповідає.

Прошу видати мені дублікат виконавчого листа № 2-3011 від 23.10.2001 р. за позовом Фастовець (зараз Черкаська) Наталії Анатоліївни до Фастовця Володимира Леонідовича про стягнення аліментів на утримання сина Єгора, 30.09.2000 р.

Дякую.

З повагою Наталія.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

2 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила

Доброго дня. Скажіть будь ласка, яким чином виконавча служба може закрити виконавче провадження ,,аліменти на утримання дружини по досягненню дитини трьох річного віку,,?Дитині три виповнилося в 2010 році, але боржик не платив ці кошти, була заборгованість. Чоловік був в розшуку, тепер об'явився, я пішла до виконавчої служби і мені повідомили що ВП закрили. На запитання чому ніхто нічого не пояснив. Куди подівся сам виконавчий лист теж ніхто не знає. Що мені робити? Дякую за відповідь