Дублікат виконавчого листа

Питання та відповідіДоброго дня!

Звертаюсь до Вас за допомогою вирішення мого питання.

Я подавала позов до Деснянського районного суду м. Києва (так як на той час проживала там) на сплату аліментів ще в 2001 р.

До 2010 р. боржник сплачував мені аліменти на утримання сина в розмірі ¼ частини всіх видів заробітку, потім став ухилятися.

Було порушено кримінальну справу, яку за згодою сторін закрили — відповідач пообіцяв виплатити весь борг, але не дотримав свого слова — він щомісячно робив внески, але не виплачував борг.

Так тривало до 2015 року.

Зараз він категорично відмовляється від оплати, коментуючи свою відмову тим, що в 2015 році його призвали до армії строком на один рік і після повернення він все компенсує, а також що утримання нашого сина входить в обов’язки мого теперішнього чоловіка.

Але свого слова він знову не дотримав і обіцяної компенсації за три я не отримала.

Боржник декілька разів змінював місце роботи, внаслідок чого оригінал виконавчого листа втрачено і на останнє місце роботи не був пред'явлений до виконання.

Останні три роки аліменти не сплачуються, на телефонні дзвінки боржник не відповідає.

Прошу видати мені дублікат виконавчого листа № 2-3011 від 23.10.2001 р. за позовом Фастовець (зараз Черкаська) Наталії Анатоліївни до Фастовця Володимира Леонідовича про стягнення аліментів на утримання сина Єгора, 30.09.2000 р.

Дякую.

З повагою Наталія.

avatar
1 Ланцюжок коментаря
0 Відповіді по ланцюжку
1 Послідовники
 
Популярний коментар
Ланцюжок актуального коментаря
1 Автори коментарів
UkrOgis Автори недавніх коментарів
  Підписатися  
новіше старіше більшість голосів
Повідомлення про
© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.