Конфіскація майна засуджених


Питання та відповідічи підлягає конфіскації майно (нерухоме майно кватрира, будинок, земельна ділянка) засудженного, яке виникло (до вироку суду) на підставі свідоцтва про право на спадшину за заповітом тобто отримано в спадок? По можливості надайте відповідь з посиланням на відповідні норми Занодавства України. Дякую.


1 Comment

Add a Comment
  1. Перелік майна яке не підлягає конфіскації і арешту -https: //ukrogis.com/statti-zakonu-ukra%D1%97ni-pro-vikonavche-provadzhennya/dodatok-do-zakonu-ukra%D1%97ni-pro-vikonavche-provadzhennya. html

    Стаття 59 КК України. Конфіскація майна — zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page2.

    Виходячи із законодавства: якщо суд вказав у своєму рішенні, що конфіскуеться все майно — то потрібно арестовівать і конфіскувати все майно, крім зазначеного в додатке к ЗУ «Про виконавче провадження».

    Але якщо маєте сумніви, то можете згідно ст. 31 ЗУ «Про виконавче провадження» — звернутися до суду за роз’ясненням рішення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.