Лист з ДВС

Питання та відповідіСьогодні отримав лист с Тернопільського відділу ДВС.

В ньому розрахунковий лист про заборгованість по аліментах та чотири примірники про обмеження які на мене накладаються, водіння транспортними засобами, полювання, виїзд за кордон...

В цьому листі вказано що з 07. 2014 року по теперішній час у мене виникла заборгованість по аліментах в сумі 33 тисячі грн., хоча я з 06.2014 року по теперішній час працюю офіційно ( 3 роботи), про що зроблено записи в трудовій книзі і кожного місяця з мене стягують аліменти відповідно виконавчого листа який направлявся на підприємства.

На мій звінок до виконавця який веде мою справу по сплаті аліментів, він відповів, що у нього немає документів про те що я дійсно оплачував аліменти...2014р — 0 грн. сплачено, 2015р — 0 грн. сплачено, 2016р половина року, 2017 половина року, 2018р. сума за останній місяць квітень 1700 грн. абсурд.

Де поділись документи за 3 роки з 4х про сплату аліментів?

Чому тільки зараз мене *злісного боржника* почали шарпати і обмежувати в моїх правах?

Що робили виконавці весь цей час?

Чи можливо їм потрібен план по злісних неплатниках?

На звінок в обласне відділення ДВС мені відповіли, що *в мої інтересах зібрати всі документи і подати виконавцю для перерахунку* або через суд оскаржити його рішення... тобто я маю втрачати свій час і гроші, і бігати по підприємствах де я працював і збирати документи яких у виконавця ДВС чомусь немає, йти в суд і платити гроші за судову справу?

Можливо хтось підскаже, що дальше робити, як боротися з цією халатністю з якою я стикаюсь постійно з виконавцями які ведуть мою справу?

7 комментариев

Add a Comment
 1. 1. Согласно законодательства оспаривать действия/ бездействие исполнителя Вам как должнику в исполнительном производстве можно только через суд. Поэтому Вам затруднительно будет бороться с халатностью государственного исполнителя.

  2. По поводу куда делись документы? Может никуда и не девались, а просто не прикладывались в материалы исполнительного производства. Если с Вас официально удерживали — то как минимум платежные документы есть у экономиста исполнительной службы, так как она осуществляла перечисление алиментов с депозитного счета отдела — взыскателю. Видно исполнителю легче с Вас затребовать доказательства оплаты, чем тратить время на выборку, тем более это действительно в Ваших интересах.

  3. Почему только сейчас Вас начали дергать и ограничивать в правах — просто идет своеобразная «рекламно-предвыборная акция» Министерства Юстиции и в связи с этим, исполнительная служба активизировала работу по исполнительным производствам, связанными с алиментами.

  4. В Вашем случае, чтобы не бегать по бывшим работам и по судам, легче всего поговорить с бывшей женой о том, чтобы она написала заявление в исполнительную службу, что задолженности по алиментам нет, претензий к Вам также нет и в связи с этим просит снять с Вас ограничения в выезде заграницу и т.д.

  1. Дякую за відповідь.

   Справа в тому що колишня дружина знаходиться за кордоном і отримати від неї заяву неможливо.

   Я так зрозумів вихід один, збирати підтверджуючі документи і суд.

   1. Не обязательно в суд, можно просто отнести в исполнительную службу, чтобы Вам пересчитали задолженность по алиментам.

 2. Доброго дня! Колишній чоловік заплатив аліменти наперед, але з наступом нового місяця гроші на свій рахунок від виконавчоі служби я не отримала

  В які строки (числа)по закону і як проводиться перерахунок аліментів на дитину?

  1. Законом сроки перечисления алиментов с депозитного счета отдела исполнительной службы — взыскателю, нее предусмотрены. Все зависит от экономиста исполнительной службы.

 3. Доброго вечора! Як можна отримати розрахунковий лист про заборгованість по аліментах та куди звернутися???????????

  1. Обращаться надо в отдел исполнительной службы, в котором находится Ваш исполнительный лист. Пишите заявление о выдаче расчета задолженности по уплате алиментов и исполнитель согласно законодательства, в течении 10 дней должен Вам выдать расчет задолженности.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.