Лист з ДВС

Питання та відповідіСьогодні отримав лист с Тернопільського відділу ДВС.

В ньому розрахунковий лист про заборгованість по аліментах та чотири примірники про обмеження які на мене накладаються, водіння транспортними засобами, полювання, виїзд за кордон...

В цьому листі вказано що з 07. 2014 року по теперішній час у мене виникла заборгованість по аліментах в сумі 33 тисячі грн., хоча я з 06.2014 року по теперішній час працюю офіційно ( 3 роботи), про що зроблено записи в трудовій книзі і кожного місяця з мене стягують аліменти відповідно виконавчого листа який направлявся на підприємства.

На мій звінок до виконавця який веде мою справу по сплаті аліментів, він відповів, що у нього немає документів про те що я дійсно оплачував аліменти...2014р — 0 грн. сплачено, 2015р — 0 грн. сплачено, 2016р половина року, 2017 половина року, 2018р. сума за останній місяць квітень 1700 грн.  абсурд.

Дивіться також:  виконавче впровадження по стягненню заборгованності по аліментах

Де поділись документи за 3 роки з 4х про сплату аліментів?

Чому тільки зараз мене *злісного боржника* почали шарпати і обмежувати в моїх правах?

Що робили виконавці весь цей час?

Чи можливо їм потрібен план по злісних неплатниках?

На звінок в обласне відділення ДВС мені відповіли, що *в мої інтересах зібрати всі документи і подати виконавцю для перерахунку* або через суд оскаржити його рішення... тобто я маю втрачати свій час і гроші, і бігати по підприємствах де я працював і збирати документи яких у  виконавця ДВС чомусь немає, йти в суд і платити гроші за судову справу?

Можливо хтось підскаже, що дальше робити, як боротися з цією халатністю з якою я стикаюсь постійно з виконавцями які ведуть мою справу?

7
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Катя
Гість
Катя

Доброго дня! Колишній чоловік заплатив аліменти наперед, але з наступом нового місяця гроші на свій рахунок від виконавчоі служби я не отримала

В які строки (числа)по закону і як проводиться перерахунок аліментів на дитину?

Олена
Гість
Олена

Доброго вечора! Як можна отримати розрахунковий лист про заборгованість по аліментах та куди звернутися???????????

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector