Лист з ДВС

Питання та відповідіСьогодні отримав лист с Тернопільського відділу ДВС.

В ньому розрахунковий лист про заборгованість по аліментах та чотири примірники про обмеження які на мене накладаються, водіння транспортними засобами, полювання, виїзд за кордон...

В цьому листі вказано що з 07. 2014 року по теперішній час у мене виникла заборгованість по аліментах в сумі 33 тисячі грн., хоча я з 06.2014 року по теперішній час працюю офіційно ( 3 роботи), про що зроблено записи в трудовій книзі і кожного місяця з мене стягують аліменти відповідно виконавчого листа який направлявся на підприємства.

На мій звінок до виконавця який веде мою справу по сплаті аліментів, він відповів, що у нього немає документів про те що я дійсно оплачував аліменти...2014р — 0 грн. сплачено, 2015р — 0 грн. сплачено, 2016р половина року, 2017 половина року, 2018р. сума за останній місяць квітень 1700 грн. абсурд.

Де поділись документи за 3 роки з 4х про сплату аліментів?

Чому тільки зараз мене *злісного боржника* почали шарпати і обмежувати в моїх правах?

Що робили виконавці весь цей час?

Чи можливо їм потрібен план по злісних неплатниках?

На звінок в обласне відділення ДВС мені відповіли, що *в мої інтересах зібрати всі документи і подати виконавцю для перерахунку* або через суд оскаржити його рішення... тобто я маю втрачати свій час і гроші, і бігати по підприємствах де я працював і збирати документи яких у виконавця ДВС чомусь немає, йти в суд і платити гроші за судову справу?

Можливо хтось підскаже, що дальше робити, як боротися з цією халатністю з якою я стикаюсь постійно з виконавцями які ведуть мою справу?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

7 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Катя

Доброго дня! Колишній чоловік заплатив аліменти наперед, але з наступом нового місяця гроші на свій рахунок від виконавчоі служби я не отримала

В які строки (числа)по закону і як проводиться перерахунок аліментів на дитину?

Олена

Доброго вечора! Як можна отримати розрахунковий лист про заборгованість по аліментах та куди звернутися???????????