написання скарги

Питання та відповідіНа яку адресу відправляється скарга про не обґрунтоване накладення арешту на майно, з боку начальника Оболонського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві Я.В.ПОПОВИЧ

3 комментария

Add a Comment
  1. До Управління державної виконавчої служби міста Київ: 03056, м. Київ, вулиця Виборзька, будинок 32.

  2. Доброго дня.Проживаю у місті Тернополі, колишній чоловік прописаний, завжди проживав у м.Тернопіль, наразі закодоном. Коли ми розлучились, я подала заяву до суду на аліменти для виплати ним двом неповнолітнім спільним дітям грошових коштів. Суд постановив згідно заяви-згоди колишнього чоловіка щомісячно виплачувати по 1000 грн. на кожну дитину. Відповідний документ із суду було передано в ДВС Тернополя за місцем реєстрації боржника. Так,як на той момент він офіційно був працевлаштований у фірмі, головний офіс якої зареєстрований у Харкові, справу передали туди ще у серпні 2016р. Але з кінця 2016р. він там уже не працює. Справи у Тернополі немає, аліменти не сплачуються оскільки колишній чоловік перебуває закордоном. Довідку про несплату аліментів я не можу взяти, оскільки справа знаходиться у Харкові. Неодноразово службою ДВС Тернополя подавався запит щодо повернення справи за місцем реєстрації боржника, але відповіді немає досі взагалі ніякої! Мною також писалися заяви щодо повернення справи та отримання довідки про несплату аліментів, але ніякої відповіді досі не отримала. Жодної! За телефонами зверталася — «футболять» з одного номера на інший а толку немає.Яким чином боротися і куди зертатися із скаргами не неналежне виконання своїх прямих обов"язків ДВС Харкова Фрунзенського відділу?

    1. Написать жалобу на бездействие исполнителя в Управление исполнительной службы Харьковской области и продублировать его в Министерство Юстиции Украины (или позвонить на «горячую линию» Министерства).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.