143
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
юлія пелих
Гість
юлія пелих

Добрий день. З якого числа чи місяця виконавча служба почне перераховувати аліменти одержувачам?Усі платіжні картки, емітовані банками до рахунку клієнта, залишаються чинними.

Людмила
Гість
Людмила

Доброго дня. Я у четверг привезла новый рахунок и доцеи поры ещё неперечыслели алементы.

Анна
Гість
Анна

почему нет алиментов до сих пор?

Ольга
Гість
Ольга

Добрый день! Просим Вас уточнить свой номер расчетного счета в формате IBAN для зачисления удержаний из зароботной платы алиментов согласно исполнительного производства. Наше Предприятие дважды перечислило на счет UA 198201720000037317000000904,МФО 820172 код ЄДРПОУ 34999976, банк получателя ДКСУ м.Київ, но суммы дважды нам возвращались для уточнения реквизитов счета.

Анна
Гість
Анна

в банке уточнить?

Анна
Гість
Анна

Добрый день. Почему не выплачены алименты за ноябрь?? шахта перечислила деньги на юстицию ещё 26 декабря, сейчас уже конец января !когда ожидать??

оксана
Гість
оксана

в исполнительной службе уже есть мой IBAN,почему уже 22 число ,а алиментов еще нет.Сколько ждать и куда жаловаться?

Світлана
Гість
Світлана

Добрий день! Надішліть будь ласка ваші нові реквізити для утримання боргу з працівника. Дякую

Iryna
Гість
Iryna

Доброї ночі... Чи можна подати заяву по сплаті аліментів поштою? Чи потрібна обов'язково явка особисто?

Анна
Гість
Анна

Доброго дня! Підкажіть будь ласка адресу, повну назву отримувача на яку відправляти судовий наказ про стягнення аліментів для відправки поштою. З"явитися особисто не можу, бо це інший бік країни.

Ірина
Гість
Ірина

Мені також не надійшли аліменти в січні 2020 року, хоча вже 23 січня 2020р. Подзвонила щойно з номера телефону — 0459725875 співробітниця виконавчої служби м.Буча, в грубій формі повідомила про надання нових реквізитів. На питання чому не повідомили раніше я отримала відповідь — НАМ ЩО НОЧАМИ ВІДПРАЦЬОВУВАТИ... Чому мене повинно хвилювати питання коли вони роблять свою роботу. За свої послуги вони проценти отримують вчасно, а я повинна чекати, не зрозуміло з яких причин, свої кошти ще місяць чи довше. Чому робітники дозволяють собі так розмовляти з людьми. Після мого зауваження що так не потрібно зі мною розмовляти, співробітник виконавчої служби кинула трубку…  Детальніше »

Юлия
Гість
Юлия

Здравствуйте, когда ожидать алименты, на счет исполнительной службы они поступили больше недели назад?

Анна
Гість
Анна

Добрый день. Почему не выплачены алименты за ноябрь?? шахта перечислила деньги на юстицию ещё 26 декабря. когда ожидать??

Alina L
Гість
Alina L

Доброго дня.

Незрозуміла ситуація з виплатою аліментів.

23 січня, аліментів досі немає.

Якось раніше в телефонній розмові працівник ДВС повідомила, що вони знаходяться на «депозиті», видно зрозуміла, що сказала зайвого, виправилась, що то казначейство затримує перерахунок.

Може і в цьому основна причина затримки, що хтось отримує відсотки з «дитячих грошей» в той час, коли нам по Закону належить вчасне отримання коштів.

На рахунок етики державного службовця, то в деяких працівників вона взагалі відсутня.

Ну... якось отак...

Елена
Гість
Елена

Эта Бердянская исполнительная служба вообще охринела. Мои элементы пришли им 20 дней назад. Куда жаловаться на них? Такое впечатление, что они наживаются на на нас. Какой дибил придумал этот закон. Раньше не было никаких проблем. Сейчас у них каждый месяц задержки. То у них майка длинная, то у них член короткий, жаль, ихнее счастье, что я далеко живу. Девочки, кто живёт в Бердянске помогите с ними разобраться...

Наталья
Гість
Наталья

Добрый вечер , уже 23.01.2020 я до сих пор не получила алименты за декабрь 2019. На звонки государственный исполнитель Коношко Руслана Александровна бросает трубку,хамит ,смеётся то она на больничном,то в отпуске то конец года ,то Казна то область виновата .Что за безпредел творится ?Свои зарплаты во время получаете наверное

Полина
Гість
Полина

Коли надійдуть аліменти чому їх затримують ? Коли їх чекати якщо з зарплати боржника вони зняті куди ті гроші ідуть ?

Світлана
Гість
Світлана

Сьогодні вже 22 як батько сплатив аліменти на дітей, а виконавча досі не перерахувала на картку. Що це коїться? Ви що їх в банк під відсотки положили?!

Анна
Гість
Анна

Доброго дня! Два місяці тому відправила виконавчий лист про стагнення аліментів з боржника на укр пошту так як отримувала їх раніше. Чому така колосальна затримка аліментів? Напишіть будь ласка номер телефону перечинської виконавчої служби!!!!!!!

Анна
Гість
Анна

Чи можна відправити нові реквізити карти,на електронну почту виконавчої служби?

Юлия
Гість
Юлия

Они нас дурят, говорят что счёт исполнительной службы до сих пор не обновлён. Врут, значит наш счёт который мы с банка приносим рабочий сразу, а организации нет. ЛОШ!!!!!! Я сегодня спросила когда деньги перешлют на новый счёт, а они... ЖДИТЕ МЫ НЕ ЗНАЕМ! А ДЕНЬГИ НА МОЕГО РЕБЁНКА У НИХ ЛЕЖАТ. А МНЕ НЕ КАК ВЫКУПИТЬ АКДС ВАКЦИНУ...

Олена
Гість
Олена

Доброго дня!Також не отримала аліменти за грудень.У виконавчій говорять то одне то інше.На минулому тижні сказали, що в середу перерахували, на цьому тижні вже говорять,що кошти не надходили їм ще з підприємства боржника.Як таке може бути? Якщо на всіх підприємствах заробітні плати виплачені до 10 числа.Вже не знаю кому вірити і куди звертатись.Де кошти так і не відомо. Виконавча не дає контакти підприємства де працює боржник.Батько з дитиною та зі мною не спілкується 9 років.

Галина
Гість
Галина

Я так понимаю такая катавасия с алиментами творится по всей стране, и что наиболее печально практически никого невозможно притянуть к ответственности. Звонок на горячую линию Министерства юстиции ничего не даст, я уже звонила, такие же самые отговорки...В моей исполнительной вообще творится не пойми что, бухгалтера нет, уволилась, исполнитель и деловод одновременно ушли на больничный, причем по одной и той же причине-перелом, у обеих...Планирую обращаться на горячую правительственную линию, если так сидеть и ждать у моря погоды, то денег в ближайшем будущем я не увижу...а ребенок кушать хочет каждый день, только исполнительную службу, к сожалению, это мало волнует.

CNTAFY
Гість
CNTAFY

БРАВО Аплодирую стоя !!!!!!!!!!

Олена
Гість
Олена

Сьогодні телефонувала на підприємство де працює боржник. Бухгалтер сказав, що кошти повернулися на підприємство і він чекає коли виконавча надасть їм нові реквізити.Сказав, що на протязі тижня ще буде затримка...

Ирина
Гість
Ирина

Кому прийшли аліменти за грудень

Екатерина
Гість
Екатерина

Здравствуйте,алиментов нет два месяца, звоню говорят что поминялись счета и бухгалтер не успела, если мне перечисляет на карту надо ли IBAN? ИСПОЛНИТЕЛЬ ГОВОРИТ ЧТО НЕ НАДО ИЛИ ЗАТЯГИВАЮТ ВЫПЛАТУ СПЕЦАЛЬНО? ОТ ДОЛЖНИКА ЗА 7 МЕСЯЦЕВ ПОЛУЧИЛА 1 РАЗ АЛИМЕНТЫ

Юлия
Гість
Юлия

Почему нету досих пор алиментов за декабрь и январь?

Надежда
Гість
Надежда

Добрый день!Подскажите пожалуйста уже 28.01.2020 а алиментов нет ещё, новые реквезиты свои передала в исполнительную службу .

Юлія
Гість
Юлія

Доброго дня! Сьогодні вже 28.01.2020, а аліменти на 2 дітей не прийшли ще за листопад місяць.Телефоную у виконавчу Харківського району- не відповідають. Підскажіть куди писати чи телефонувати з жалобою на виконавців. Заздалегідь вдячна за допомогу.

Елена
Гість
Елена

28 января, алиментов до сих пор нет, реквизиты предоставлены. О сроках исполнитель молчит, сейчас вообще перестала отвечать на сообщения... Хотя бы укажите примерные сроки, когда ждать деньги ... Отношение исполнителей просто хамское, складывается впечатление, что мы лично у них деньги клянчим. До сих пор не пойму суть их работы, в суд мы бегаем, деньги мы «выбиваем», от них только хамское отношение!

Надія
Гість
Надія

Підкажіть, якщо боржник зареєстрований в іншій області, до якої виконавчої служби надавати реквізити? За адресою отримувача або за адресою платника?

Наталія
Гість
Наталія

Якщо нові реквізити на отримання алиментів в цьому місяці не будуть наданні ,чи отримаю я їх вже в наступному коли надам IBAN?

Елена
Гість
Елена

Существует ли вообще какой-то регламент о сроках перечисления алиментов, я все понимаю, реорганизацию и все такое, но где гарантия, что ДВС делает от себя все возможное чтобы восстановить процесс, мы тоже люди и должны на что то расчитывать, каким образом я могу проконтролировать процесс и понять чем занимается мой исполнитель, в конце концов ЗП она получает из моих же налогов!

Марина
Гість
Марина

Кому-то пришли деньги? Или глухо до сих пор?

Юля
Гість
Юля

Доброго дня. Не має аліментів ще за грудень 2019 року і січень 2020 року. На фірмі сплатника аліментів говорять, що перечислили іх на виконавчу службу. Коли очікувати гроші? Та чому іх досі не має? Роз'ясніть будь ласка. Ясінська Ю. О. Номер 0978423996

Олена
Гість
Олена

Добрий день. За січень немає аліментів. Коли прийдуть?

Елена
Гість
Елена

Тоже самое. За январь ещё ничего нет!!!

Полина
Гість
Полина

Нам теж немає аліментів за Січень дзвонила до свого Виконавця сказали що будуть в Лютому до 15 го повинні прийти за два міс.

Павел
Гість
Павел

Добрый день.

Перевел алименты через терминал самообслуживания на депозитный счет ВДВС, но из-за смены счетов к получателю не дошли.

Как узнать где зависли деньги и что делать.?

Переведет ли исполнительная их получателю или мне нужно оформлять возврат платежа и как это делать?

Марія
Гість
Марія

Доброго дня чому досі нема аліментів уже за2 місяця,нові реквізити банка зкинула уже давно