Не верный исполнительный лист

Питання та відповідіЗдравствуйте,у меня возникла такая ситуация.

29.03.2018 г., я попытался сеять деньги с личного карточного счета в «Приватбанк», на что мне пришло сообщение что мой счет арестован, когда я начал выяснять на каком основании, выяснилось, что на моего однофамильца открыт иск, только вот проблема дата рождения не совпадает, что мне делать дальше?

Идти в суд или этот вопрос можно уладить по-другому.

Если да то как и в какие сроки?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

9 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
св

звертатися потрібно до виконавчої служби, яка винесла постанову про арешт Ваших коштів. В прийомні години необхідно звернутися до виконавця з заявою про зняття арешту з коштів, копією паспорту та ідентифікаційного коду (підтверджуючими документами, що не ви боржник по даному виконавчому провадженню)

Аля

Здравствуйте.Адрес исполнительной службы Заводского района г.Запорожье где узнать

Леся

Випадково виявила, що є боржником по номерам ВП 58899327 від 18.04.2019 та ВП 60578159 від 14.11.2019 на стягнення штрафів про адміністративні правопорушення. Ніяких правопорушень не робила, попереджень ніяких не отримувала ні усно ні письмово, але чомусь мої дані розміщені в Єдиному реестрі боржників. Прошу надати інформація щодо мого звернення.

Алла

Добрий день. Документи відправляються тільки поштою? Я знаходжуся в іншому місті і іншій області. Електронної пошти немає?