Несплачений штраф

Питання та відповідіСплатив штраф(122,50),за перевищення швидкісного режиму,перевіряю а він числиться як не сплачений,і тепер сума до сплати 255,куди звертатись?копіі квитанцій є,сплачував через приват24

Підписатися
Повідомлення про
guest
25 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олексій

Я сплатив штраф 6 днів тому а карти приватна нерозблоковані досв

Эвген

Добрый день! Оплатил штраф на следующий день! Вчера арестовали все карточки! т.к. штраф числиться как не оплаченный !Что делать? Квитанция об оплате и копия Протокола есть на руках !

Павлушенко Евгений

КАК С ВАМИ СВЯЗАТЬСЯ?

Ни один телефон не отвечает.

Заблокировали все карточки за неоплаченный штраф. Хочу узнать где было нарушение и на каком авто.

Андрей

если вы заплатили 122.50грн. то вы внесли не всю сумму! Т.к. штраф указан 255грн. и погашение в 10- дневный срок составляет 127.50грн.!!!

Вот почему Ваш штраф не ПОГАШЕН!

Михайло

Доброго вечора! Мені працівник патрульної поліції старший летенант Гончарук Олександр Анатолійович виписав штраф за порушення ПДР перехід на червоний сигнал світлофора 255грн — 11.06.2021року. Квитанції мені не дав. Написав адресу проживання і сказав, що прийде рахунок для оплати поштою. Рахунок не прислали куди платити я незнав. Тепер минуло 3 місяці прийшов лист з виконавчої служби сума штрафу 966 грн. Справу розглядала головний державний виконавець Кіт Вікторія Юріївна. Че у мене є таке питання до пані Кіт Вікторії, чому нема квитанції про відправлення львівською патрульною службою листа поштою по моєму адресу проживання? Я студент, непрацюю, отримую 1100грн. соціальну допомогу по втраті годувальника. Я…  Детальніше »

Віталій

Як закрити ВП і розблокувати зарплатну картку

Борківський Сергій Володимирович

18/11/2020 року було відкрито ВП про примусове виконання Постанови №295/7141/20 від 13.07.2020, що видав Богунський районний суд (стягнення судового збору у сумі 420,4 грн.з Борківського С.В.(01.01.1962 р.н.). Борківським С.В. було сплачено зазначену суму 25.07.2020 року, про що свідчить квитанція «Ощадбанку».

Тетяна

Заблокували картки, згідно ВП. Як дізнатися за що и хто виконавець постанови та її номер? Що робити, якщо постанова неправомірна?

Ульяна

Как оплатить штраф? Есть ссылка для оплаты?

Леся

Доброго дня чи можна дізнати прийшло письмо про виклик по адресу м Виноградів.вул Миру 16.На фамілію Чепак Олександр Олександрович?

Коваленко Руслан

Хочу узнать скільки залишилося боргу?

Наталья

Добрый день.Подскажите пожалуйста мы оплатиле все штрафы и нам приходят письма из исполнительной службы

Софія

Якимось чарівним чином було відкрито ВП на моє ім'я і заблоковані рахунки. На протязі тижня намагалась дотелефонуватись, коли мені це вдалось отримала відповідь, що я можу ознайомитись з документами на місці після резолюції керівника, який не відомо коли підпише і т.д. Звісно проїхати 450 км це дорожче ніж оплатити 1200 грн., тому було вирішено платити, хоч і не знаю за що ( Пройшло 22 дні, а рахунки заблоковані, і дотелефонуватись не можливо! Хто має телефон якоїсь гарячої лінії? Поділіться, будь ласка!

Олександр

Як дизнатися чи у мене штраф

Кудревская О.С.

Добрый день. Арестовали счета в связи с неоплаченным штрафом (кто б о нем знал, если бы не арестовали счета!!). Как получить «виконавче провадження»? Только у «держвиконавця»? для уплаты нужно знать сумму... Телефон не берут. Если ехать, то только среда, пятница?

Александр

Услуги адвоката.

Тел. 0972475434.