Нова адреса: Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби

Питання та відповідіНова адреса:
Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби
07400, Київська область, м.Бровари, бульвар Незалежності, 39 4 поверх,
E-maill: info@bv.ko.dvs.gov.ua

Телефони на даний час не підключені, звертайтесь на електронну пошту

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

35 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Эльнур

Хочу обратится Юлия. Г. Свистанюк за её хамское обращение с людьми примете меры таких сотрудников нельзя держать на гос службе она не на базаре торгует!

Татьяна

Самые настоящие свиньи, гореть вам в аду

Ольга

Добрий ранок. В єдиному реєстрі боржників знайшла три записа. Категорія: стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. Питання: як правильно діяти, щоб «зникнути» з цього реєстру. Чи потрібно особисто звертатися до Органу ДВС, щоб надати квітанції про сплату, чи, можливі інші способи вирішення питання. Дякую.

Вплерия

Добрый день! Пидкажить будьласка куды требе видносыты выконавчый лист по стягненю елиментив???

Любов

Складається таке враження ,що Броварська виконавча служба ігнорує всі звернення до неї.Два місяці був направлений запрос Дубжінської Ольги Леонідівни про заборгованість по аліментах Дубжіннського Анатолія Васильовича. — відповіді — 0. Дві неділі як Михайлівська ОТГ послала вже електронний запрос . Відповіді ноль. А поряд з тим страдають двоє дітей бо не перший місяць не можна оформити матері дитячі виплати. Ви що їздіваєтеся над людьми чи це ваша політика — шкодити людям а не допомагати

Лана

Добрый день! 5 день не возможно дозвониться , что б узнать как идёт процесс по алиментам , кого назначили инспектором !!!?3 год борюсь и у Вас все затихло !Попахивает подкупом для затягивания дела !

анна

здравствуйте.хочу обратиться к свистанюк ю.г.вы мне прислали письмо за10.05.18 з вимогою надати в триденний срок розрахункові РАХУНКИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ БОРГУ НА МОЮ КОРИСТЬ ПО ВИКОНАВЧОМУ ЛИСТУ№2-206/12 ОТ19.06.2012.Я НАДАЛА АЛЕ Я ДОСІ НІЧОГО НЕ ОТРИМАЛА.ПОЧЕМУ???31.07.18 я отправила вам письмо-заявление о выдаче справки что я не получаю алименты от прокопова п м.с уведомлением для совбеса.ответа досих пор нет.звонила на ваш временный телефон ответы-перезвоните позже,у вас один тел.на все управление и мне не могут дать ответ, а потом временно не доступен.писала смс.потом вы почему то оказались в отпуске.сейчас опять телефон не доступен.мне в совбесе отказали в помоще как малообеспеченной из-за отсутствия справки.скажите как…  Детальніше »

Людмила

Доброго дня. Необхідно зясувати питання арешту майна № 9018233 (1998 р.)вул.Черняховського 21а кв 142 Приделюк Іван Михайлович.За даною адресою проживає з 1999 р.

Тетяна

Добрий день. Мені заблоковано платіжні картки в Приватбанку з 04.10.18 згідно постанови державної виконавчої служби за місцем проживання. За інформацією банка мені потрібно погасити якусь заборгованість. Ніякого листа з виконавчої служби я не отримувала. Моя адреса: м. Бровари, вул. Олімпійська 9-а, кв. 11, Руденко Тетяна Петрівна. тел 050-649-90-91. Прошу надати детальні пояснення щодо ситуації, яка виникла.

Наталія

З единого реестра боржників е запис про борг-стягнення коштів на корість держави НОМЕР ВП 57999861.Чернявський Олександр Леонідович.не можу к вам дозвонитися( виконавець Федорчук Вікторія Генадіївна), за що борг і сума боргу. від якої дати.нажаль зараз нахожусь в іншої області, терміново потрібна інфо!!!

З ким можно зв"язатися по телефону, мій тел. 098 448 00 65

Лядія

Доброго дня! Підскажіть будь ласка щодо аліментів. Я в березні місяці подала в Дніпровський суд м.Київ позов про збільшення суми аліментів за місцем реєстрації,відповідач зареєстрований у м.Бровари і там же проживає. Суд ухвалив мій позов і прийняв рішення на мою користь. Чи потрібно Вам передавати копію рішення суду? Дякую.

Ирина

Подскажите, пожалуйста, как с вами связаться? На письма, которые отправляем на почту info@bv.ko.dvs.gov.ua вы не отвечаете.

Анна

Доброе утро подскажите пожалуйста, подавала исполнительное письмо на алименты. Со мной никто не связывался. Уже прошло три месяца. Когда ожидать результат

Наталія

Доброго ранку, підкажіть будь ласка-як довго чекати на аліменти, якщо документи у виконавчу службу були здані ще перед новим роком?

Олена

Добрий день. Мені заблоковано платіжні картки в Приватбанку з 02.03.2020 згідно постанови державної виконавчої служби за місцем проживання. За інформацією банка мені потрібно погасити якусь заборгованість. Ніякого листа з виконавчої служби я не отримувала. Моя адреса: м. Бровари, вул. Київська 298а, кв.88, Дмітрієва Олена Володимирівна. тел 0939162079. Прошу надати детальні пояснення щодо ситуації, яка виникла

Ненастьева Алла Александровна

Хочу понять почему выконавчая служба заблокировали, дайте ответ. Напишите на эмейл

Костюченко Наталія

Добрий день, я можу отримати почтою довідку про неотримання аліментів на протязі трьох років і куди звертатися, що боржник не плате, а Ваша служба не реагує, а періодично навіть видаляє його з Реєстр боржників????

Андрей

Сирош Алена не зняла мне ограничения,хотя всё оплачено.

Наберите меня 0931512847