Отримання під зберігання автотранспортний засіб

Питання та відповідіНа підставі нотаріально засвідченої довіреності від 17 травня 20018 року Тарасов Роман Іванович отримав у розпорядження, у тому числі продати, обміняти, передати в оренду (позику, заставу) автотранспортний засіб марки – FORD, модель – TRANSIT, випуску 1996 року, тип транспортного засобу – вантажний фургон малотонажний-В, номер шасі (кузова, рами) -WFOLXXGBVLTD87636, реєстраційний номер – AT9031AC, зареєстрований Івано-Франківським МРЕВ Центр 2641 21.01.2016 року (дата першої реєстрації – 15.12.2006) у Солодкова Олександра Івановича, 13 січня 1978 року народження, останнє місце облікової картки платника податків 2850217195, якому належить вищезазначений автотранспортний засіб на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії СХТ №770420 виданого Центр 2641 21.01.2016 року.

Як стало відомо, що на даний автотранспортний засіб накладено арешт і наразі знаходиться в активному розшуку на підставі виконавчого провадження відкритого Харцизьким міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області у виконавця Тавер Оксани Георгіївни та справа по сплаті боргу передана на підприємство.

Тарасов Роман Іванович, який зареєстрований за адресою: Чернівецька область, Сокирянський район, с.Грубна, вул.Шевченка, буд.25, — має намір отримати вищезазначений автотранспортний засіб під зберігання, у зв’язку із чим звертаємось із проханням надати роз’яснення щодо процедури отримання цього автотранспортного засобу під зберігання.

Заздалегідь дякуємо.

1 Comment

Add a Comment
  1. Скорее всего исполнитель не оставит автомобиль у Вас на сохранении. Вы не являетесь стороной по делу, также фактически Вы не являетесь владельцем автотранспорта.

    Более вероятно, что процедура будет такая: опись автомобиля, транспортировка его или на штрафплощадку или сдача на хранение на склад торгующей организации «Сетам» с последующей продажей.

    Лучше всего попытаться признать право собственности на автомобиль и снятие его с ареста в суде или оплатить задолженность по исполнительному листу вместо должника.

    В противном случае есть большая вероятность, что Вы лишитесь автомобиля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.