Отримання інформації від Виконавчої служби

Питання та відповідіДо Кам’янець-Подільського міського відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницький області 06.12.2019 р. було направлено:
— заяву стягувача Щтики Ольги Сергіїни про прийняття виконавчого листа № 2/357/2547/19 від 11.11.2019р., виданого Білоцерківським міськрайонним судом Київської області про стягнення з Солярика Д.П. на користь Штики О.С. неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів на утримання сина Солярика П.Д. 03.12.2009 р.н.
— заяву Штики О.С. з проханням внести Солярика Дмитра Петровича в Публічний реєстр боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів та згідно ст. 57 Закона України «Про виконавче провадження», винести постанову про арешт майна та внести записи про обтяження до відповідних реєстрів та письмово повідомити що до прийнятих заходів згідно даної заяви.
До цього часу я не отримала повідомлення про відкриття виконавчого провадження, а також стосовно прийнятих заходів по стягненню з боржника Солярика Д.П. пені за прострочення сплати аліментів.
Пеню за прострочення аліментів боржник Солярик Дмитро Петрович не сплатив.
Зв’язатись з Кам’янець-Подільським міським відділом Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницький області по телефону не можливо : на телефонні дзвінки ніхто не відповідає.
ПРОШУ:
Направити постанову про відкриття виконавчого провадження та письмово повідомити що до прийнятих заходів згідно заяви стосовно внесення Солярика Д.П. в Публічний реєстр боржників та ареша майна боржника на адресу : вул. Карбишева буд. № 17 кв. № 12 м. Біла Церква київська область 09100 E-mail: olga.shtyka@gmail.com тел. +380501318853

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

1 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі