питання стосовно стягнення судового збору

Питання та відповідіДоброго дня!

Мною, було отримане рішення суду від 10.05.2018 р.

Провадження №2/750/690/18, №750/535/18__/2018 від 10.05.2018 р., згідно якого, мій колишній чоловік, який виплачує аліменти на дитину до досягнення нею 23 річного віку поки вона навчається у ВНЗ, подав заяву щодо зменшення розміру аліментів.

Згідно рішення суду,позовну заяву було задовольнено частково, а саме аліменти у розмірі 1/6 всіх доходів, відкликання виконавчого листа виданого Деснянським районним судом м. Чернігова по справі 750/1621/17 та стягнення з мене на користь Боднар Ігоря Володимировича (колишній чоловік) судового збору в сумі 704 грн. 80 коп.

Питання яким чином буде стягнений з мене судовий збір: утриманий з аліментів чи я маю його сплатити самостійно?

Але в рішенні суду відсутні реквізити.

Щиро дякую, за допомогою.

З повагою, Боднар Ольга

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Оплачивать надо самостоятельно или можете подождать когда с Вас его взыщет исполнительная служба. Удерживать из алиментов не будут.

    2. Я так понимаю, что оплачивать расходы по судебному сбору Вам надо бывшему супругу, поэтому или договоритесь с ним на какой расчетный счет Вам надо будет перечислить эту сумму или дождитесь когда он предъявит исполнительный лист на взыскание в исполнительную службу и оплатите уже тогда. Правда, тогда сумма увеличится на сумму исполнительного сбора и затрат исполнительной службы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.