Питання до державного виконавця Савостіной О.В


Питання та відповідіПитання до держ.виконавця Савостіной О.В. Отримано листа про відкриття виконавчого впровадження провиконання постанови БР 419881 від 10032017 (Постанова ВП №54103386).Прохання дати роз*яснення щодо провадження, якщи я, як ФОП маю всі доказови квітанціі отримані від ДФС Жовтнового району м.Дніпро про здані та прийняти Деклараціі про отримані доходи (період 2013—2016 рр.). Яку Декларацію я не здав ??? Та чому тут Криворізька ВП??? На запит по ел.адресі маю відповідь: «За запитом не знайдено інформації. Можливо, було невірно введено дані в поля з ідентифікатором доступу та номером ЄДРВП» ????
Міські телефони Вашоі служби не відповідають, тому дуже прошу, передзвоніть по тел 0503402290. Дякую.


3 комментария

Add a Comment
 1. Доброго дня!

  Ми звичайно не державний виконавець Савостіна О.В., але з приводу питання про декларації — дамо відповідь.

  Згідно п.5, ст. 26 ЗУ «Про виконавче провадження»: Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей — ukrogis.com/statti-zakonu...ovadzhennya.html.

  Також згідно п.5, розділа 3 Інструкції з організації примусового виконання рішень: «У разі виконання рішення майнового характеру в постанові про відкриття виконавчого провадження виконавець зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника за встановленою формою» — ukrogis.com/zakonodavstvo...nnya-rishen.html.

  Тобто Ви повинні були надати свою декларацію у відділ виконавчої служби протягом 5 днів з дня відкриття виконавчого провадження.

  Щодо інших відповідей — то якщо Ви не можете отримати інформацію від виконавця (з тих чи інших причин) — то телефонуйте в Управління ДВС області — ukrogis.com/adresi-viddil...kij-oblasti.html.

  Будуть ще питання — пишіть.

  1. Дякую за відровідь, але мені все одно неясно, за який період я повинен здати декларацію про доходи и чому в відділ виконавчоі служби?

 2. Ввели нову норму в ЗУ «Про виконавче провадження» згідно з якою Ви повинні при відкритті на Вас виконавчого провадження — протягом 5 днів надати декларацію про доходи.

  Період декларації — за останній рік.

  Якщо не здасте вчасно — то можуть накласти штраф за невиконання вимог державного виконавця (напевно — це один з факторів введення цієї норми).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.