Питання до виконавчої служби

Питання та відповідіДоброго дня.

В мене є рішення суду про стягнення коштів за боргом.

В мене питання: хто має видати судовий наказ (канцелярія суду? і які потрібні документи?) та у яке відділення виконавчої служби мені його подавати разом із заявою про відкриття виконавчого провадження (у той де за адресою в місті Києві знаходиться відповідач)?
Вибачте за, мабуть, елементарні питання.
Дуже дякую!

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

19 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Светлана

В исполнительном листе написано «признать право собственности на ½ часть депозита», при такой формулировке исполнитель отказал в открытии производства и рекомендовал обращаться сразу в банк. Т.е. исполнитель сослалась на отсутствие фразы для приказного взыскания. В банке не принимают такие документы от физических лиц, только от исполнительной службы нарочно или почтой. Подскажите, что делать?

Светлана

а вообще исполнительная служба занимается принудительным взысканием депозита, при условии подходящей формулировки в Исполнительном листе, с указанием принудительного характера, например: стягнути ½ коштів на користь ФІО з рахунків 2630 у сумі 10грнта 2630 у сумі 30грн).

Банк ссылается на Инструкцию НБУ №22 п.10.1 "Банк приймає до виконання постанову державного виконавця та/або рішення суду, які доставлені до банку самостійно державним виконавцем, слідчим, представником суду, органу державної податкової служби або які надійшли рекомендованим або цінним листом, відправником якого є суд, державний виконавець, слідчий, орган державної податкової служби.

Светлана

В исполнительном листе говорится о разделе депозита, а именно 5 счетов с указанием сумм, например, 2630 ½ часть 30грн, 2630 ½ часть 50грн и ...

Но с одного счета ответчик успел снять деньги т.к в Ухвале суда была допущена ошибка в номере счета и банк его не арестовал, позже суд вынес новую Ухвалу, но деньги сняты. Оставшиеся 4 счета могут компенсировать снятые средства, но как это будет делать исполнитель, может ли с остатка изъять, как это сделать?

Светлана

от 26.01.2017 алименты ¼ на 1-го ребенка и 1/6 на супругу по исполнительному листу, исполнительное производство открыто и производиться

от 23.11.2017 алименты на второго ребенка ¼ по судебному приказу, только хочу отправить в исполнительную службу

все рассматривал один и тот же суд

Итого ¼ и 1/6 и ¼ как так бывает? это же более 50% от ЗП?

в связи с этим вопрос: исполнитель может отказать в открытии производства по судебному приказу?

Анатолій

Доброго дня! Можлива передача автомоьільної техніки між військовими частинами ЗСУ, яку отримали на безоплатній підставі від Державної виконавчої служби України

UKraine

Виконавцем в ході здійснення примусового виконання рішення суду прийнято постанову про арешт майна боржника (квартири). Боржник та стягувач отримали зазначену постанову з запізненням, у зв'язку з чим не мали достатнього часу для визначення вартості майна, про що повідомили виконавця. Які дії може вчинити виконавець?

Анастасія

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо суд призначив сплачувати боржнику на дитину ¼ від всіх доходів, а виконавець в постанові зазначив, стягувати аліменти у розмірі ½ частини доходу, з яких ¼

частина, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, — чергові платежі та ¼ частина — на погашення боргу.

Ніяк не можу зрозуміти чому призначили не ¼ усіх доходів, а ¼з ½ усіх доходів?

Чи вірні дії виконавця?

Людмила

Доброго дня! Чому проявляється бездіяльність державного виконавця щодо перерахування на рахунок стягувача​ стягнутих аліментів, затримка в три місяця?Підприємство платить кожного місяця аліментм с заробітного плати колишнього чоловіка, чому гроші дитини залишаються в фонді??Чи потрібно звертатися досуду

borys

Чому ваша служба не перевірила інформацію? Ви блокуєте мої рахунки тільки тому, що хтось скаржиться, що вона не отримала від мене гроші, весь час, коли я платив.

Слава Україні

У виконавця на виконанні перебуває рішення суду про зобов'язання боржника вчинити дії. Боржник постанову про відкриття виконавчого провадження отримав після сплину десятиденного строку. Які дії повинен вчинити виконавець? 

UAkraine

За рішенням місцевого господарського суду з приватного підприємства «Квітка» на користь приватного підприємства «Соняшник» мало бути стягнено 100000 грн. На другий день після видання судового наказу державний виконавець наклав арешт на все майно приватного підприємства «Квітка».

Чи правомірні дії державного виконавця? Чи надається боржникові строк на добровільне виконання рішення? Які дії має вчинити приватне підприємство «Квітка» для захисту своїх прав?

Тетяна

Підприємство направляє платіжні доручення на сплату аліментів, які повертаються банком, оскільки реквізити, що вказані в виконавчому листі, вже не дійсні. Дозвонитися у виконавчу службу неможливо. Як дізнатися нові реквізити? Шевченківський район м. Дніпро.