Питання про сплату аліментів!

Питання та відповідіДобрий день!

На даний момент сплата аліментів кожного місяця становить 930 грн., кожен рік плата міняється, як дізнатися чому і коли вона повинна змінюватись, проживаю в Чернігівській області (колишній чоловік безробітний).

5 комментариев

Add a Comment
 1. 1. Это минимальная сумма алиментов на ребенка от 6 до 18 лет.

  с 1 января 2018 года – 930 грн., с 1 июля 2018 года 972 грн., с 1 декабря 2018 года – 1013,50 грн.

  2. Правильно Вам выплачивают или нет зависит от решения суда которое Вами было получено, если Вам назначены алименты были в твердой сумме (например: 500,00 грн.) — то тогда Ваш бывший муж добровольно платит больше, если назначено было в доле от заработка — то тогда скорее всего Вы получаете меньше, чем положено по законодательству,так как согласно ст. 195 СК Украины: задолженность по алиментам плательщика алиментов, который не работал на время возникновения задолженности определяется исходя из средней заработной платы работника для данной местности.

  1. Ангеліна

   А якщо на період коли настало рішеня суду, чоловік знаходився за кордоном.приіхавши звернувся у виконавчу службу для виплати аліментів і прийшовши він на даний момент безробітній.то це виходить на момент приходу його розраховується виплата аліментів виходячи з серед.заробітку для даного місця проживання? А як те що він працював за кордоном в ті місяця коли суд виніс вирік про сплату аліментів?

   1. Згідно ст. 195 СК України: Заборгованість за аліментами платника аліментів, який не працював на час виникнення заборгованості або є фізичною особою — підприємцем і перебуває на спрощеній системі оподаткування, або є громадянином України, який одержує заробіток (дохід) у державі, з якою Україна не має договору про правову допомогу, визначається виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості.

 2. Добрий день. Боржник по аліментах просить забрати заяву з виконавчої служби. Аліменти виплачує. Я забираю заяву. Боржник перестає виплачувати аліменти. Далі що?

  1. Можете забрать если вовремя выплачивает, если перестанет платить можете опять подать исполнительный лист в отдел исполнительной службы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.