Помилкова організація примусового виконання рішення (з не належного боржника)


Питання та відповідіСитуація:
Мене зовуть Іванов Іван Іванович, 01.01.1970 року народження (ідентифікаційний код 1111111111111), дізнався, що в період з грудня 2016 по сьогоднішній день здійснюється примусове виконання рішення, а саме відбувається стягнення грошових коштів з моєї пенсії по 20% щомісячно.

В наступному в пенсійному фонді дізнавшись на підставі яких виконавчих документів відбувається стягнення, зокрема мені надали но тільки номери виконавчих проваджень, назву органу виконавчої служби та номери виконавчих документів, я звернувся безпосередньо до державного виконавця, який відповідає за організацію примусового виконання.

З матеріалів виконавчого провадження мені стало відомо, що виконавче провадження відкрито відносно Боржника — Іванова Івана Івановича 02.02.1960 року народження (ідентифікаційний код 1111111111111), тобто збігаються повністю моє П.І.Б та ідентифікаційний код, однак жодного відношення до вказаного виконавчого провадження я не маю.

При цьому, стягнення відбується на користь районних електромереж (ПАТ РЄС), на підставі рішення по заборгованості по споживанню електричної енергії та застосування штрафних санкцій по самовільному втручанню до мереж (незаконно самотужки підключили собі світло).

Вищеозначене мені стало відомо після того як я ознайомився з матеріалами судового провадження в суді, а також те, що вказане рішення винесено відносно Іванова Івана Івановича, який проживає в м. Одеса, по вул. Шевченка, буд. 1, кв. 1 та відносно саме цієї квартири були борги та незаконне втручання в електромережі.

Разом цим, хочу одразу підкреслити, що вищеозначена квартира до мене відношення жодного не має, в моїй власності вона не перебувала та я там ніколи не проживав.

Разом з цим, з матеріалів судової справи мені стало відомо яким чином потрапив мій ідентифікаційний код у виконавчий документ.

Отже, я ретельно переглянув усі документи, що містились в судовому провадженні в жодному з них не було ідентифікаційного коду Відповідача, окрім одного заяви Позивача про видачу виконавчого документу стягувачеві.

Звідки Позивач узяв ідентифікаційний код саме мій, мені не відомо та залишається таємницею, та разом з цим постає питання як Позивач обирав ідентифікаційний код щоб П.І.Б. осіб збігалось.

Тобто, є всі підстави вважати, що у представника ПАТ РЄС є якісь незаконні (корупційні імовірно) зв’язки в органах податкової служби для обирання ідентифікаційних кодів, та як наслідок здійснення збитків для законослухняних громадян, та таких які жодного відношення до боржників не відноситься.

З огляду на вище наведене, прошу Вас надати пораду та роз’яснити, що у такій ситуації мені роботи, як повернути мені мої пенсійні кошти, оскільки при зверненні до державного виконавця, він зазначив, що такої ситуації в його практиці не було та Законом України «Про виконавче провадження» вона не регулюється.


2 комментария

Add a Comment
 1. Володимир

  прізвища та адреси я навмисно замінив на вигадані, але суть спірного питання викладена правильно

 2. Так, ситуація цікава, теж не траплялося цілком таких випадків. Були схожі — але деталі відрізнялися від Вашої ситуації.

  1. Звернутися до виконавчої служби із заявою про припинення стягнення з Вас заборгованості по даному виконавчому провадженню.

  2. Взяти в ПФУ довідку щодо суми утримань з Вашої пенсії (знадобиться для суду).

  3. Звернутися до виконавчої служби із заявою про повернення Ваших коштів, якщо офіційно відмовляться, то звертатися до суду з позовом про повернення Ваших грошей.

  Щодо, «що у представника ПАТ РЄС є якісь незаконні (корупційні імовірно) зв’язки в органах податкової служби для обирання ідентифікаційних кодів» — то не обов'язково (і швидше за все ні), в деяких відділах виконавчих служб є програма Кронос — завдяки якій і можна дізнатися ІНН будь-якого громадянина України (дуже часто саме співробітники ДВС допомагають дізнатися ІНН боржника представникам ПАТ РЄС).

  Або дана програма є в РЄСі.

  І помилка швидше за все сталася саме через дані цієї програми.

  На запит по ПІБ — вона видає всіх Іванових Іван Ивановичей і треба вибирати ІНН потрібного боржника і швидше за все Ваші дані були помилково внесені в виконавче провадження.

  Можна ще і на моральну шкоду подати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.