Поновлення строку виконавчого листа


Питання та відповідіДоброго дня. Які причини можна вказати в заяві про поновлення строку для пред.явлення виконавчого листа до виконання, якщо виконавчий лист забрали з суду в моимент коли термін його вже закінчився.

1 Comment

Add a Comment
 1. Різні причини можна вказати, головне, щоб суд визнав їх поважними згідно ст 433 ЦПК.

  Ось Вам кілька причин які розглядалися в суді:

  — __.__.20__ року позивачем було направлено заяву про видачу копії рішення та виконавчого листа, однак, даний лист і рішення суду було помилково направлено за іншою адресою і позивачем отримано не було.

  __.__.20__ року позивачем повторно було направлено заяву про направлення копії рішення суду та виконавчого документа.

  __.__.20__ року вказане рішення суду і виконавчий лист було направлено на адресу стягувача, строк пред'явлення виконавчого документа закінчився __.__.20__ року, тобто з пропуском строку для пред'явлення документа з об'єктивних причин і просить поновити строк для пред'явлення виконавчого документа.

  — було ухвалено заочне рішення «Про стягнення аліментів на утримання дитини», яким позов задоволено в повному обсязі. Строк пред'явлення виконавчого листа був до __.__.20__ р. Заявник не пред'являла виконавчий лист, оскільки відповідач добровільно сплачував її аліменти на утримання дитини. На теперішній час відповідач перестав сплачувати аліменти, у зв'язку з чим вона звернулась до суду з заявою про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документу до виконання.

  Суд дані заяви задовольнив — строк для пред'явлення виконавчого документа до виконання був поновлен.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.