Порядок виконання судового рішення в частині побачень з дитиною

Питання та відповідіПід час виконання рішення суду в частині побачень з дитиною у встановлений законом період (з 10 по 20 год), в 10:40 виконавець разом з 2-ма понятими та стягувачем прибули до боржниці додому, де адвокат боржниці повідомив, що побачення дитини повинно бути згідно рішення суду виключно о 10 год, а у 10.40 уже є порушенням виконання рішення суду зі сторони стягуввача.

Беручи до уваги те, що за для проведення виконавчих дій потрібно знайти понятих и подібне так не можливо чутко приєжджати и т.д.

Хочь на мою думку зазначений період стосується боржниці а не стягувача.

Потім же боржниця повідомила, що виконавець порушив інструкцію та прибув на побачення без представників органу опіки та піклування. Про що складали якийсь свій там акт.

Також адвокат повідомив, що якщо 5-ти річна дитина відмовляється від побачень з батьком так ніяке рішення не може виконатись в такій ситуації.

По даному факту можу повідомити лише що сина ховають 2 роки та за ці 2 роки дитина не приймає батька, говорить що він дурак, не його батьки и подібне, і зрозуміло, що в даному випадку не так це бажання дитини як настрій матері на це.

Дайте свою оцінку по више вказаному. Чи потрібно було залучати орган опіки для виконання рішення?

Чи може не виконуватись рішення суду якщо настроєна дитина відмовляєтсья від побачень?

Що можливо законним чином з цим зробити?

Дякую

Підписатися
Повідомлення про
guest
19 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ivanna

Доброго дня! Я мати 6-ти річного сина, згідно рішення суду батько має право зустрічатися з дитиною 2, 3 рази на тиждень. Мене зобов'язано надавати інформацію про стан здоров'я дитини. Батько дозволено розмовляти з дитиною по телефону з 13- 19 год. Дане рішення вступило в дію і я його як мати виконую, кожного разу батько приїжджає і забирає дитину, дитина захворіла, я батька попередила про це по телефону, та ще й написала смс. Проте, такий стан справи батька не влаштовує, оскільки вимагає від мене довідки, яка б підтверджувала, що дитина хвора. Також батька не влаштовує те, що дитина нехоче спілкуватися з…  Детальніше »

Ivanna

Батько робить фотографії дитині, коли дитина має якусь побутову травму, то коліна розбиті, то герпес. Дитина не хоче фотографуватися, проте батько на це не звертає увагу, тим більше пояснює дитині, що так він збирає докази як мама за сином дивиться, дитина мені про це жаліється. Часто викликає поліцію до мого будинку, вказуючи причини, що я мати в присутності дитини говорю на батька неправдиву інформацію. Також, я поїхала з дитиною на відпочинок на 4 дні, про це повідомила батька по телефону,що зустрінеться з дитиною на вихідні дні, коли повернулися,то мене повідомили, що батько дитини написав заяву у поліцію, що зникла дитина,…  Детальніше »

Наталя

Доброго вечора. Маю 2 дітей (4 та 5 років) Ще офіційно не розведена. Чоловік добився щоб діти 2 дні в тиждень ночували в нього. В цьому йому допомогли його знайомі (а саме в комісії зі служби у справах дітей була його подруга). В мене і були докази про його залежність — алкоголізм. Але "ця подруга " встановила з понеділка 18 до середи 18 год. Але після відвідування діти психологічно подавлені, на них впливає їхня баба (мама чоловіка), а саме говорить, що я погана. Був випадок, як я була на роботі, синочок впав з велосипеда. Моя свекруха написала на мене заяву, що…  Детальніше »

Віталій

Доброі ночі!Якщо дитина,якій 5 років істерично відмовляється від зустрічі з батьком,що передбачено судом,то як можливо виконати таке рішення?

Ірина

Баттько працює промінно ( день через день) мати подала позов до суду щоб батько може бачитись тільки субота неділя з 10:00 до 20:00. Виходить батько буде бачитись тільки 1 раз на тиждень з 10 по 20 год. Чи можна з цим щось зробити щоб батько у будь які дні бачився з дитиною?

Даша

Доброго дня! В нас така ситуація, розлучені з 2018 року, батько бачив дитину ( 2013р.н) останній раз 19.12.2019 пару годин, потім пропав, не цікавився життям та здоров'ям дитини,.На днях мене повідомляють з органів опіки про те що баттко хоче бачитись з дитиною, а я нібито цілий рік перешкоджала цьому, хоча від нього навіть телеф.дзвінків не було. На даний час, я проживаю в громадянському шлюбі, і мій чоловік вже 2 роки виховує мого сина, який йому замінив батька біологічного. Запитала чи син хоче побачитись зі своїм біологічним батьком, син відповів, що не пам'ятає його...орган опіки не вірить цьому і передає справу…  Детальніше »

Last edited 1 рік назад by Даша
Oksi

Моєму колишньому чоловіку встановили графік побачень.з ночівлею дитини.мене не повідомили і комісія ц справах дітей винесла це рішення без моєї присутності .чи можу я не виконувати це рішення чи краще оскаржити його ?