постанова начальника відділу в результати перевірки ВП


Питання та відповідіДоброго дня!

Підкажіть будь ласка, чи може начальник відділу ПВР УДВС ГТУЮ у певній області сам же здійснити перевірку своєї ж вимоги та сам здійснити перевірку та сам винести постанову за результатами такої перевірки та внести до вимоги зміни.

Тобто здійснити перевірку документів виконавчого провадження які ж сам виносив.

Чи не повинен здійснювати таку перевірку начальник управління тобто вища посадова особа??

Чи обов'язкова спершу постанова про проведення перевірки, а потім вже повинна бути постанова за результатами проведення перевірки?

Яким чином така постанова доводиться до відома учасникам ВП?

Дякую!

Буду дуже вдячна!

1 Comment

Add a Comment
 1. 1. Не мав права - це порушення чинного законодавства.

  2. Повинен здійснювати таку перевірку начальник управління.

  3. Так. Про проведення перевірки виконавчого провадження та його витребування відповідною посадовою особою виноситься вмотивована постанова. Також про результати перевірки виконавчого провадження посадовою особою, яка його витребовувала, виноситься постанова, що є обов'язковою для виконання державними виконавцями та підлеглими посадовими особами органів ДВС.

  Постанови про перевірку та витребування виконавчого провадження та постанови про результати їх перевірки підлягають обліку в Журналі обліку постанов про проведення перевірки, витребування та результати перевірки виконавчих проваджень. Відповідні записи вносяться до Журналу в день винесення посадовою особою постанови про проведення перевірки виконавчого провадження та його витребування та постанови про результати перевірки виконавчого провадження.

  4. Після проведення перевірки виконавчого провадження оригінали постанови про проведення перевірки виконавчого провадження та його витребування та постанови про результати перевірки виконавчого провадження зберігаються у матеріалах

  виконавчого провадження.

  Після проведення перевірки виконавчого провадження за скаргою на постанову начальника підпорядкованого органу ДВС, винесеної за результатами розгляду скарги на дії (бездіяльність) державного виконавця, інших посадових осіб ДВС, оригінал такої скарги та постанови про задоволення чи відмову в задоволенні скарги

  зберігаються в матеріалах виконавчого провадження, а копії цієї скарги та постанови долучаються до загального провадження (листування) з громадянами, юридичними особами.

  5. Тобто порушен Наказ Міністерства Юстиції «Про затвердження Порядку витребування та проведення перевірки виконавчого провадження», Інструкція з організації примусового виконання рішень, ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про державну службу».

  Згідно ст. 21 ЗУ «Про запобігання корупції», Ви маєте право повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, реальний, потенційний конфлікт інтересів спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції, Національному агентству, керівництву чи іншим представникам органу, підприємства, установи чи організації, в яких були вчинені ці правопорушення або у працівників яких наявний конфлікт інтересів, а також громадськості.

  Згідно з класифікацією корупційних деліктів, запровадженою Законом ЗУ «Про запобігання корупції», порушення вимог та обмежень, пов’язаних із конфліктом інтересів, належить до правопорушення, пов’язаного з корупцією.

  Відповідальність за наслідки конфлікту інтересів, згідно ст. 172—7 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

  — неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів — тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  — вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів — тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, — тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.