Постанова

Питання та відповідіОдин й той самий відділ ДВС постійно повертає (вже втретє) виконавчий документ стягувачу без прийняття його до виконання, аргументуючи це так: «Виконавчий документ не відповідає вимогам ст. 4 ЗУ „Про ВП“, а саме не зазначено РНОКПП боржника. Керуючись п. 6 ст. 4 ЗУ „Про ВП“, повертається виконавчий документ без прийняття до виконання.

В заяві на примусове виконання зазначають всі відомі стягувачу дані про боржника. Також зазначається, що державний виконавець має право та зобов»язаний збирати інформацію, у тому числі й конфіденційну, під час здійснення виконавчого провадженняз метою захисту інтересів стягувача. Одержувати безоплатно від органів, установ, організацій, посадових осіб, сторін та учасників виконавчого провадження необхідні для проведення виконавчих дій пояснення, довідки та іншу інформацію. Але державний виконавець постійно відмовляє у відкритті ВП.

Скажіть, що в такому випадку робити, та як змусити державного виконавця виконати постанову суду??

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

10 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Дмитро

Я так зрозумів, що як що стягувачем в даному випадку виступає суд, й стягнення зараховується на користь держави, державного бюджету то всеодно добитися того щоб держвиконавець відкрив ВП не можливо!?!?!?

Дмитро

В даному випадку стягувачем виступає суд. Стягнення потрібно провести на користь держави, державного бюджету.

Держвиконавець відмовляється відкривати ВП томущо відсутній РНОКПП боржника, рішення вже три мвсяці лежить без виконання!

Справа вже розглянута, винесена постанова. А так як вже провадження по справі закрите взв"язку з прийняттям рішення суд вже невзмозі звернутися до компитентних органів для отримання потрібних відомостей.

Що робити в даній ситуації?

Дмитро

А чому начальнику ДВС області?? Всежтаки ДВС підпорядковане ГТУЮ, то не хай вони й розбираються й приймають якісь міри!

Я думаю, що згодом ще буде один лист, але вже не одному адресату а двом, тобто начальнику ГТУЮ та начальнику Управління ДВС області!

Можливо після цього щось зміниться!

PS: доречі писав лист на ГТУЮ в червні, а 14 липня вДВС знову повернув виконавчий документ без прийняття до виконання. Але, як кажуть ми не горді, тому в той же день знову (повторно) направив його їм для виконання. )))