Про аліменти

Питання та відповідіДоброго дня.

Зателефонувавши в Тальнівську виконавчу службу, хотіла довідатись, що потрібно зробити, щоб аліменти по виконавчому листу, які раніше були 30% прож. мінімуму стали 50% прож. мінімуму згідно змін у законодавстві.

Мені пояснили, що потрібно звернутись в суд, щоб було нове рішення.

Звернувшись за консультацією до юриста і подавши позовну заяву в Звенигородський суд, «успішно» його програла.

Суддя мені усно і коротко пояснила (рішення, звичайно ж є), що так як я РОЗМІР аліментів не змінюю, виконавча служба має сама визначати розмір аліментів з урахуванням змін у законодавстві та винести відповідну постанову роботодавцеві боржника.

Як на мене виходить замкнутий круг.

Що ви мені порадите, щоб аліменти все ж таки були не менше 50% прож. мін. для дитини відповідного віку?

5
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Оксана
Гість
Оксана

Так, послуги юриста були оплачені і квитанція була прикладена до справи. На запитання юристу чи можна змінити з третини на чверть, він категорично сказав, що ні. І, чесно кажучи, я не знала, а юрист не пояснив, що потрібно було підготуватися до самого засідання ( чеки, квитанції і т. п.) Зрештою я вам вдячна за відповідь, я зрозуміла свої помилки і приблизно уявляю, як треба далі діяти.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector