Про аліменти

Питання та відповідіЧи має право виконавча служба змінювати розмір аліментів, а також вимагати довідку від платника аліментів , про те що заявник аліментів не має притензій до боржника по спліті аліментів, оскільки виконавча служба не хоче проводити звірку по наданих квитанціях???

Підписатися
Повідомлення про
guest
9 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонімно

А звірку по чекам з поштового відділення ,я маю право провести з ними. Оскільки я самостійно сплачую , щомісячно у розмірі 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , а саме від 6 до 18 років. А виконавча служба нарахувала борг у розмірі майже 20 тисяч. Підтверджуючі документи про сплату я надавав , працівник зробив копії , а тепер говорить , що нічого не було. І вимагає від мене документ довільної форми,який повинна надати колишньої дружини, але вона відмовляється хоча на словах претензій немає. Що мені робити?

Олександр

Якщо на момент винесення рішення про розмір аліментів я працював , а тепер тимчасово не працюю ,то який розмір аліментів я повинен сплачувати? згідно рішення суду чи 0,25 від середньої заробітної плати по області. Я сплачую 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Оскільки моя заробітна плата до звільнення була мінімальною.