Про аліменти

Питання та відповідіЧи має право виконавча служба змінювати розмір аліментів, а також вимагати довідку від платника аліментів , про те що заявник аліментів не має притензій до боржника по спліті аліментів, оскільки виконавча служба не хоче проводити звірку по наданих квитанціях???

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

11 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонімно

А звірку по чекам з поштового відділення ,я маю право провести з ними. Оскільки я самостійно сплачую , щомісячно у розмірі 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , а саме від 6 до 18 років. А виконавча служба нарахувала борг у розмірі майже 20 тисяч. Підтверджуючі документи про сплату я надавав , працівник зробив копії , а тепер говорить , що нічого не було. І вимагає від мене документ довільної форми,який повинна надати колишньої дружини, але вона відмовляється хоча на словах претензій немає. Що мені робити?

Олександр

Якщо на момент винесення рішення про розмір аліментів я працював , а тепер тимчасово не працюю ,то який розмір аліментів я повинен сплачувати? згідно рішення суду чи 0,25 від середньої заробітної плати по області. Я сплачую 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Оскільки моя заробітна плата до звільнення була мінімальною.

Степан

Доброго дня, як діяти у випадку коли, суд на 2 судовому засіданні (перше було ознайомче з документами і позовною заявою колишньої дружини так як не отримав раніше ) без моєї присутності в перші дні війни (хоча я направляв офіційне звернення і на пошту і факсом так як суд був зачиненим щодо неможливості явитись і перенесення судового засідання) прийняв сплату мені аліментів (тобто судове по факту було перше і без моєї присутності було винесено рішення про стягнення з мене коштів. Рішення суду мені не прийшло, прийшов лише виконавчий лист за півтори місяці що я не сплатив аліментів. Чи законне це рішення,…  Детальніше »

Наталя

На підприємство надійшла постанова на утримання аліментів та заборгованості по ним з працівника. Працівник самостійно погасив заборгованість, але виконавець на підприємство ніяких документів про це не надсилала. Що роботи бухгалтеру й надалі утримувати заборгованість по алімннтам з зарплати? Дякую