Про аліменти

Питання та відповідіЧи має право виконавча служба змінювати розмір аліментів, а також вимагати довідку від платника аліментів , про те що заявник аліментів не має притензій до боржника по спліті аліментів, оскільки виконавча служба не хоче проводити звірку по наданих квитанціях???

9
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Анонімно
Гість
Анонімно

А звірку по чекам з поштового відділення ,я маю право провести з ними. Оскільки я самостійно сплачую , щомісячно у розмірі 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , а саме від 6 до 18 років. А виконавча служба нарахувала борг у розмірі майже 20 тисяч. Підтверджуючі документи про сплату я надавав , працівник зробив копії , а тепер говорить , що нічого не було. І вимагає від мене документ довільної форми,який повинна надати колишньої дружини, але вона відмовляється хоча на словах претензій немає. Що мені робити?

Олександр
Гість
Олександр

Якщо на момент винесення рішення про розмір аліментів я працював , а тепер тимчасово не працюю ,то який розмір аліментів я повинен сплачувати? згідно рішення суду чи 0,25 від середньої заробітної плати по області. Я сплачую 30% від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Оскільки моя заробітна плата до звільнення була мінімальною.