Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

6 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Світлана

ПВ Содорчук А. А. — є о дин із осіб злочинного угрупування, який виносить постанови за фальшивими документами, та тупорила безграмотна особа , яка купила ліцензію.

Люди — обєднуйтесь та масово подавайте скарги з підтвержуючими законними документами в Міністерство Юстиції щодо, перевірки діяльності даної особи.

Тетяна

Підкажіть, будь ласка, якщо оплачувати заборгованість на користь Тзов «Платінум фіненс», то хто видає довідку про погашення заборгованості або інший підтверджуючий документ про погашення?

Прийшов лист з постановою від приватного виконавця. В постанові вказані банківські реквізити «Приватбанку» для погашення.

І які будуть гарантії, що через деякий час ця заборгованість не виникне вже через якесь інше ТзОВ? Адже кредит брали у «Альфа банку»...

Last edited 3 років назад by Тетяна
Тетяна

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, з 20 травня 2020р не можу звязатися з державним виконавцем, в звязку з карантином залишаю повідомлення у виконавчій службі щоб зателефонував, але на протязі місяця жодного дзвінка не отримала. Питання стосується заборгованості по аліментам, виконавець виніс рішення про відмову мною від аліментів, хоча я дану заяву про відмову від аліментів не писала. Що робити в даному випадку?

Александр

Сєвєродонецький міськсуд Луганської обл.,м.Сєвєродонецьк,бульвар Дружби Народів,19,т.(06452) 70-25-80.Викликається Божко Олександр Олександрович як особа,яка притягається до адмін.відповідальності на 8:45:05.11.2021,справа 428/9976/21,про ч.1 ст.44 КУпАП,суддя Комплєктова Т.О...Наслідки неявки-ст.268 КУпАП.