Розмір аліментів

Питання та відповідіЗгідно закону мінімальні аліменти для дітей 6-18 віку: 889 грн з 1 травня 2017р. Я ж отримую на двох дітей 14 і 15 років 1000грн,а в липні-1540грн. Колишній чоловік рахується безробітним і не зареєстрований на біржі праці , але він офіційно проживає і працює в Іспанії вже більше 13 років.Суд призначив мені 30% всіх доходів чоловіка.Але я отримую ці копійки. Куди звернутися з питанням про правильність нарахування суми аліментів?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

9 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталя

В Великолепетиській виконавчій службі знаходиться на виконані виконавчий лист про стягнення з мого чоловіка аліментів на утримання нашої доньки. Більше трьох років аліменти не сплачуються тому щопівроку я беру довідку про несплату аліментів та оформляю в соцзахисті тимчасову допомогу на дитину, батьки якої ухиляються від сплати аліментів. 17 липня мною надіслана заява до Великолепетиської виконавчої служби про надання довідки про несплату аліментів проте на даний час такої довідки я не отримала. Більше неділі я намагаюсь дозвонитися за номером (05543) 22489 проте ніхто не бере слухавки. якщо я 31.07.2017 не подам документи до соцзахисту то втрачу виплату за липень 2017 року.

Наталия

Здравствуйте, живу в Испании без документов есть ребенок маленький ми не женаты , могу ли я просить об алименты от мужа в случае разрива ... Муж официально работает документы есть...