Розмір аліментів

Питання та відповідіЗгідно закону мінімальні аліменти для дітей 6-18 віку: 889 грн з 1 травня 2017р. Я ж отримую на двох дітей 14 і 15 років 1000грн,а в липні-1540грн. Колишній чоловік рахується безробітним і не зареєстрований на біржі праці , але він офіційно проживає і працює в Іспанії вже більше 13 років.Суд призначив мені 30% всіх доходів чоловіка.Але я отримую ці копійки. Куди звернутися з питанням про правильність нарахування суми аліментів?

9 комментариев

Add a Comment
 1. Спочатку ви повинні подати позов про стягнення аліментів у ваш суд.

  Отримавши рішення, подавайте в обласне управління юстиції клопотання про аліменти. Установа повинна підготувати пакет документів і передати Міністерству юстиції.

  Послуги держустанов безкоштовні.

  Мін'юст подасть позов до суду країни, де тепер живе неплатник.

  Такий порядок передбачений Конвенцією про стягнення аліментів за кордоном.

  Її підписали Австралія, Аргентина, Великобританія, Данія, Греція, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Франція, Швейцарія і Швеція.

  1. Але ж суд вже був більше 14років назад і є рішення про стягнення 30 % всіх доходів. Подавати в обласне управління юстиції де проживав чоловік?

   1. 1. У суді Вам переглянуть % від доходу боржника, з 30% на 50% — Ви отримаєте нове рішення суду.

    2. Так, але можете спробувати в Управління юстиції своїй області.

    1. Дуже дякую!

     1. Раді, що змогли допомогти.

 2. В Великолепетиській виконавчій службі знаходиться на виконані виконавчий лист про стягнення з мого чоловіка аліментів на утримання нашої доньки. Більше трьох років аліменти не сплачуються тому щопівроку я беру довідку про несплату аліментів та оформляю в соцзахисті тимчасову допомогу на дитину, батьки якої ухиляються від сплати аліментів. 17 липня мною надіслана заява до Великолепетиської виконавчої служби про надання довідки про несплату аліментів проте на даний час такої довідки я не отримала. Більше неділі я намагаюсь дозвонитися за номером (05543) 22489 проте ніхто не бере слухавки. якщо я 31.07.2017 не подам документи до соцзахисту то втрачу виплату за липень 2017 року.

  1. Зателефонуйте до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області (ukrogis.com/adresi-viddil...stici%D1%97.html), попросіть до телефону куратора відділу і він Вам допоможе у Вашій проблемі.

 3. Наталия

  Здравствуйте, живу в Испании без документов есть ребенок маленький ми не женаты , могу ли я просить об алименты от мужа в случае разрива ... Муж официально работает документы есть...

  1. Согласно украинского законодательства — можете.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.