Розшук майна під час зупинення ВП


Питання та відповідіПід час відкриття ВП було винесено постанову про арешт та розшук майна боржника.

Проте рішення суду, на підставі якого звернуто стягнення оскаржується до суду касаційної інстанції.

Касаційним судом зупинено виконання рішення суду, але виконавчі дії пов,язані із розшуком майна боржника не зупиняються.

Якщо, розшукується транспортний засіб боржника, то під час зупинення виконавчих дій розшук автомобілю не зупиняється.

Розшукуваний автомобіль підлягає вилученню та примусовій реалізації.

Процесуальні сроки розгляду справи судом касаційної інстанції не додержуються, розгляд може тривати до року.

А рішення на підставі якого видано виконавчий документ може бути скасовано.

Що робити?

Як захистити своє право мирно володіти рухомим майном?

Яким чином можливо зупинити розшук автомобілю, запобігти його вилученню, поки справа переглядається касаційним судом і є постанова держвиконавця про зупинення виконавчих дій.


13 комментариев

Add a Comment
 1. У Вашому випадку потрібно звертатися в суд з позовом про зупинення розшуку автомобіля та заборону вилучення і реалізації арештованого майна на термін розгляду касаційної скарги.

  1. Дуже дякую Вам добра людина. Я Вас попрошу направити мене до вчинення правильних дій. Це буде позовна заява, а на які норми закону посилатись?

   1. Зрозумійте для того, щоб радити Вам конкретні статті закону — ми як мінімум повинні ознайомитися з документами як виконавчого провадження, так і з попередніми рішеннями судів. Тому Ви можете скористатися реєстром судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua) і знайти схожу ситуацію і визначитися самі з нормами закону.

    Ось Вам кілька ухвал судів в загальних рисах схожих на Вашу ситуацію:

    www.reyestr.court.gov.ua/Review/66255658,

    www.reyestr.court.gov.ua/Review/61776311,

    www.reyestr.court.gov.ua/Review/32458147.

    1. Я дуже Вам вдячна, дякую за порозуміння. Усього Вам найкращого, Ви мені дуже допомогли.

     1. І Вам усього найкращого і хай щастить Вам Марія!

 2. Вибачте, я можу звернутись до суду за реєстрацією свого місця проживання та за місцем реєстрації рухомого майна? Чи необхідно звертатись до суду, що видав виконавчий документ?

  1. До суду за місцем знаходженням майна або основної його частини, або до суду за місцезнаходженням відповідача.

   1. Відповідачем у данному випадку зазначається Відділ ДВС, а місцем знаходження майна є місце реєстрації транспортного засобу воно ж і є місцем реєстрації проживання власника. 🙂 Чи потрібно у якості третьої особи зазначати Поліцію, якій доручено проводити розшук?

    1. Поліція не потрібна.

 3. Мені зручніше звернутись до суду за моїм місцем реєстрації, воно відповідає місцю знаходження майна (автомобілю) проте виконавчі дії проводяться у іншому місці. Я не отримаю відмови, якщо звернусь до суду місцем якого не є місце проведення виконавчих дій? Дякую за допомогу та терпіння.

  1. Як то цікаво ведеться у Вас виконавче провадження.

   Згідно ст. 24 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна.»

   Згідно законодавства позов подається до суду за місцем знаходженням майна або основної його частини, або до суду за місцезнаходженням відповідача.

   1. Справа ще у тому, що у державі Україна на даний час є території на яких органи державної влади не здійснюють свої повноваження (тимчасово окуповані території)Таким чином у нас є адреса реєстрації за паспортом, та адреса тимчасового перебування (вимушене переміщення). Ось чому так відбулося. Я маю право вибору щодо обрання суду, який по підсудності відповідає реєстрації місця проживання, чи перебування. Україна стала нам однією великою домівкою. Донецьк це Україна! Суди Донецька переподчинили до судів загальної юрисдикції у інших містах.

    1. Тогда Вам лучше обратиться в суд по месту нахождения ответчика — исполнительной службы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.