Роз'яснення щодо перерахування аліментів

Питання та відповіді

Доброго дня.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII, просимо надати роз'яснення щодо перерахування аліментів. Якщо аліменти потрібно виплачувати не безпосередньо одержувачу, а на рахунок виконавчої служби, просимо надати реквізити.

З повагою, департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА.

23
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Діброва В.П.
Гість
Діброва В.П.

Добрий день! Додзвонитися до Вас неможливо, тому запитаю письмово — хотілося б дізнатися де мої аліменти на сина Діброву Б.Ю., коли Вам їх перерахували 20.09.2018р.

Анна
Гість
Анна

Доброго дня, в мене питання по аліментам, чому зі стягувача при нарахування коштів знімається комісія а не з боржника? Тобто в мене є сумма 2500 аліментів але я отримувати буду менше і це за кожну виплату процент змінюється ?

Татьяна
Гість
Татьяна

Объясните людям какого числа будут выплачиваться алименты которые перечисляют шахты, если шахта перечисляет деньги 7-го числа каждого месяца, почему мы их должны получать в конце месяца, где три недели находятся деньги, в каком банке накручивают проценты? Если исполнительная служба не несёт за это ответственности, в какую службу нужно обратиться?

Юрій
Гість
Юрій

Доброго дня! Зараз відбулися зміни щодо розміру аліментів, (в мене є рішення суду, що я маю сплачувати 30% від прожиткового мінімуму,дитині 17 років),від 29 серпня 2018 року вже ніби мінімальний розмір аліментів 1800 грн,це вже затверджена сума? Чи я маю сплачувати так, як платив до 29 серпня,30 % від прожиткового мінімуму??

Ніна
Гість
Ніна

Доброго дня! Я подала судовий наказ про стягнення аліментів 22 червня 2018 року в ніжинський відділ виконавчої служби. Сьогодні 10 жовтня 2018 року, аліментів НЕМАЄ. Державний виконавець Гаврилей І.О. четвертий місяць говорить, що документи надіслані на підприємство боржника. Я знайшла номер підприємства, поговорила з головним бухгалтером, вона повідомила, що жодних документів на утримання аліментів від виконавчої служби не надходило!!! Які строки розгляду судових наказів? Який термін потрібен, щоб виконавча передала документи на утримання? Держ.виконавць мене ігнорує.

коломиець юлия
Гість
коломиець юлия

здраствуйте скажите пожалуйста почему досих пор нету елиментов с дергачевской исполнительной службы от должника коломиець владимера михайловича

Ольга Авраменко
Гість
Ольга Авраменко

Доброго дня! Ще в п'ятницю військова частина отримала грошове забезпечення,я аліменти на сина коли маю отримати? Скільки днів чекати? Дякую.

Ольга Авраменко
Гість
Ольга Авраменко

Доброго дня! Чи можна дізнатися через скільки прийде зарахування аліментів на картку,якщо в/ч отримала грошове забезпечення ще в п'ятницю? Дякую.

Лидия
Гість
Лидия

Какие реквизиты я должна сдать для выплат алиментов? И как мне это сделать если я проживаю в другой области?

Карина
Гість
Карина

Я подала документы 3 месяца назад, а элементы досехпор не получаю

Парафило О.Ю
Гість
Парафило О.Ю

Добрый день.Я писала вам заявление,что бы должник Парафило А.Н. расчитался по алиментам,но вы никак не отреаг ровали.В исполнительном листе указано что выплачивать должен с 23.02.2018.,а сейчас уже 19.10.2018. Заявление было принято но никак не отреагироли . Или по этим вопросам обращаться не к вам?

Оксана Мак
Гість
Оксана Мак

Доброго дня!Хочу Вас запитати що Ви робите а Ви нічого не робите ! У громадянина Мак Ігор,є велика заборгованість по алементах. Ви коли робили перерахунок і викликали в юстицію.Надішліть мені за весь період яка сума заборгованості на пошту.oksana-brynetska@ukr.net.І прийміть рішення і дію !!!А то вам не знаю за що сплачують Вашу заробітну плату !??!!Як нічого не робите і не хочете я буду подавати на Вас скаргу за бездіяльність

Бахішева(Гончарова)М.О.
Гість
Бахішева(Гончарова)М.О.

Дайте будь ласка відповідь коли моя донька отримає свої аліменти. Мій колишній чоловік їх перевів ще 14.09.2018 року вам на рахунок. Виконавець завірила мене тиждень тому що гроші мені переведуть через 3 дні.Грошей немає.Віддайте гроші моєї дитини.

Наталья
Гість
Наталья

Здраствуйте,скажите пожалуйста можно ли передать реквизиты на перечисление алиментов в электронном виде и на какой адресс?

Пономаренко Світлана Степанівна
Гість
Пономаренко Світлана Степанівна

Доброго дня!В листопаді 2017р.відправила вам судовий наказ про стягнення аліментів стосовно Пономаренко Сергій Миколайович,06,06,1965р.н.,проживає Бородянка,вул.Вокзальна 13/6,працює заст.директора Бородянського інтернату.На роботі досі не отримали виконавчого провадження.Який вихід з положення?Чекаю на відповідь.Мій тел.098-0281-631 Світлана Пономаренко.

Світлана
Гість
Світлана

Доброго дня. Як зробити перерахунок аліментів, якщо в мене приходить та ж сума, що і до 6 років. Знаю що на дитину від шести років розмір аліментів збільшується,але в мене він чомусь залишився той, що був до досягнення дитини шестирічного віку. Чи потрібно звернутись в відділ виконавчої служби за місцем прописки чи можна за місцем проживання?

Анна
Гість
Анна

Добый день.Бухгалтерия предприятия перечислила алименты на исполнительную службу.Прошло пол месяца алименты на карту приват банка так и не поступили, что делать??.В исполнительную службу не могу дозвониться

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня. Чому мій чоловік повинен оплачувати аліменти,якщо він не бачить дитини. Кошти йдуть не на дитину, а на свої власні потреби.Чи можна вимагати, щоб мати предоставляла чеки і бачити дитину відповідно віку дитини. Постійно заважає жити, і хоча сама гуляла , розтавляла ноги, а батькові все життя мстить.Одяг куплений батьком не разу не одягнула , а потім викинула через забор , пояснивши що вона сама забезпечить.Чому зараз знов подає заяву на суд на якій підставі* Чому так поясніть ніхто не враховує причини розводу .якщо мати позволяла собі гуляти знайшла міліордера, то дайте батькові спокійно жити.Він завжди буде батьком і…  Детальніше »

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня, моєму сину в 2006 році було нараховано аліменти в суммі 130 гр з врахуванням індексації відповідно до закону. По сьогоднішній день сума не змінилась, хочу знати чи це так і має бути чи сума мала б підлягати індексації?

Ольга
Гість
Ольга

Доброго дня! Я хотіла б дізнатися яку суму аліментів я маю отримувати на двох дітей одній 8років,другому11 років? Завчасно дякую.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector