Роз'яснення щодо перерахування аліментів

Питання та відповіді

Доброго дня.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII, просимо надати роз'яснення щодо перерахування аліментів. Якщо аліменти потрібно виплачувати не безпосередньо одержувачу, а на рахунок виконавчої служби, просимо надати реквізити.

З повагою, департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

41 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Діброва В.П.

Добрий день! Додзвонитися до Вас неможливо, тому запитаю письмово — хотілося б дізнатися де мої аліменти на сина Діброву Б.Ю., коли Вам їх перерахували 20.09.2018р.

Ольга Авраменко

Доброго дня! Ще в п'ятницю військова частина отримала грошове забезпечення,я аліменти на сина коли маю отримати? Скільки днів чекати? Дякую.

Анна

Доброго дня, в мене питання по аліментам, чому зі стягувача при нарахування коштів знімається комісія а не з боржника? Тобто в мене є сумма 2500 аліментів але я отримувати буду менше і це за кожну виплату процент змінюється ?

Ольга Авраменко

Доброго дня! Чи можна дізнатися через скільки прийде зарахування аліментів на картку,якщо в/ч отримала грошове забезпечення ще в п'ятницю? Дякую.

Тетяна

Доброго дня, моєму сину в 2006 році було нараховано аліменти в суммі 130 гр з врахуванням індексації відповідно до закону. По сьогоднішній день сума не змінилась, хочу знати чи це так і має бути чи сума мала б підлягати індексації?

Юрій

Доброго дня! Зараз відбулися зміни щодо розміру аліментів, (в мене є рішення суду, що я маю сплачувати 30% від прожиткового мінімуму,дитині 17 років),від 29 серпня 2018 року вже ніби мінімальний розмір аліментів 1800 грн,це вже затверджена сума? Чи я маю сплачувати так, як платив до 29 серпня,30 % від прожиткового мінімуму??

Татьяна

Объясните людям какого числа будут выплачиваться алименты которые перечисляют шахты, если шахта перечисляет деньги 7-го числа каждого месяца, почему мы их должны получать в конце месяца, где три недели находятся деньги, в каком банке накручивают проценты? Если исполнительная служба не несёт за это ответственности, в какую службу нужно обратиться?

Ніна

Доброго дня! Я подала судовий наказ про стягнення аліментів 22 червня 2018 року в ніжинський відділ виконавчої служби. Сьогодні 10 жовтня 2018 року, аліментів НЕМАЄ. Державний виконавець Гаврилей І.О. четвертий місяць говорить, що документи надіслані на підприємство боржника. Я знайшла номер підприємства, поговорила з головним бухгалтером, вона повідомила, що жодних документів на утримання аліментів від виконавчої служби не надходило!!! Які строки розгляду судових наказів? Який термін потрібен, щоб виконавча передала документи на утримання? Держ.виконавць мене ігнорує.

коломиець юлия

здраствуйте скажите пожалуйста почему досих пор нету елиментов с дергачевской исполнительной службы от должника коломиець владимера михайловича

Лидия

Какие реквизиты я должна сдать для выплат алиментов? И как мне это сделать если я проживаю в другой области?

Карина

Я подала документы 3 месяца назад, а элементы досехпор не получаю

Парафило О.Ю

Добрый день.Я писала вам заявление,что бы должник Парафило А.Н. расчитался по алиментам,но вы никак не отреаг ровали.В исполнительном листе указано что выплачивать должен с 23.02.2018.,а сейчас уже 19.10.2018. Заявление было принято но никак не отреагироли . Или по этим вопросам обращаться не к вам?

Оксана Мак

Доброго дня!Хочу Вас запитати що Ви робите а Ви нічого не робите ! У громадянина Мак Ігор,є велика заборгованість по алементах. Ви коли робили перерахунок і викликали в юстицію.Надішліть мені за весь період яка сума заборгованості на пошту.oksana-brynetska@ukr.net.І прийміть рішення і дію !!!А то вам не знаю за що сплачують Вашу заробітну плату !??!!Як нічого не робите і не хочете я буду подавати на Вас скаргу за бездіяльність

Бахішева(Гончарова)М.О.

Дайте будь ласка відповідь коли моя донька отримає свої аліменти. Мій колишній чоловік їх перевів ще 14.09.2018 року вам на рахунок. Виконавець завірила мене тиждень тому що гроші мені переведуть через 3 дні.Грошей немає.Віддайте гроші моєї дитини.

Наталья

Здраствуйте,скажите пожалуйста можно ли передать реквизиты на перечисление алиментов в электронном виде и на какой адресс?

Пономаренко Світлана Степанівна

Доброго дня!В листопаді 2017р.відправила вам судовий наказ про стягнення аліментів стосовно Пономаренко Сергій Миколайович,06,06,1965р.н.,проживає Бородянка,вул.Вокзальна 13/6,працює заст.директора Бородянського інтернату.На роботі досі не отримали виконавчого провадження.Який вихід з положення?Чекаю на відповідь.Мій тел.098-0281-631 Світлана Пономаренко.

Світлана

Доброго дня. Як зробити перерахунок аліментів, якщо в мене приходить та ж сума, що і до 6 років. Знаю що на дитину від шести років розмір аліментів збільшується,але в мене він чомусь залишився той, що був до досягнення дитини шестирічного віку. Чи потрібно звернутись в відділ виконавчої служби за місцем прописки чи можна за місцем проживання?

Анна

Добый день.Бухгалтерия предприятия перечислила алименты на исполнительную службу.Прошло пол месяца алименты на карту приват банка так и не поступили, что делать??.В исполнительную службу не могу дозвониться

Тетяна

Доброго дня. Чому мій чоловік повинен оплачувати аліменти,якщо він не бачить дитини. Кошти йдуть не на дитину, а на свої власні потреби.Чи можна вимагати, щоб мати предоставляла чеки і бачити дитину відповідно віку дитини. Постійно заважає жити, і хоча сама гуляла , розтавляла ноги, а батькові все життя мстить.Одяг куплений батьком не разу не одягнула , а потім викинула через забор , пояснивши що вона сама забезпечить.Чому зараз знов подає заяву на суд на якій підставі* Чому так поясніть ніхто не враховує причини розводу .якщо мати позволяла собі гуляти знайшла міліордера, то дайте батькові спокійно жити.Він завжди буде батьком і…  Детальніше »

Ольга

Доброго дня! Я хотіла б дізнатися яку суму аліментів я маю отримувати на двох дітей одній 8років,другому11 років? Завчасно дякую.

Лена

Здравствуйте! На какой срок задерживают выплату исполнительная служба у мужа алименты сняли ко мне так и не пришли все счета и реквизиты давно сданы .Какие ещё причины могут быть? Моего пристава никогда на месте нет.Дозвонится вообще не реально .!город Никополь !

Лена

ДорИй день! Скiльки ще чекати алiменти якщо вам перерахували 1.3недiлi назад коли Ви зробите выплату скiльки чекати .Нiкополь

Таня

Доброго дня! Скажіть будь ласка, яку суму аліментів повинен платити батько, який став безробітним, на 2-х дітей віком 8 та 12 років (раніше вираховували 30% від заробітної плати згідно рішення суду)?

Сергей М.

Добрый день. Государственный исполнитель Великомихайловского отдела юстиции заявляет, что взыскание алиментов с должника по месту его работы производится с моментя поступления исполнительного листа в отдел юстиции и открытия производства. До этого момента она она насчитала задолженность по среднему размеру заработка среднего работника по Одесской области, мотивируя в производстве тем, что нет никаких сведений о месте работы должника. Должна ли она сделать перерасчет, если должник заведомо работал на это время?

Елена

город Никополь исполнительная служба вы собираетесь выплачивать алименты ...на каком основании деньги у вас висят на счету две недели ...вы нарушаете закон !!!!Приставы вообще работать не хотят всю неделю на месте нет ...на вас есть хоть какая нибудь управа ...будем звонить на горячую линию .!

Оксана

Добрий день.В 2017 році дитині виповнилось 18 років і залишився борг по аліментах який не був сплачений до 29 серпня.У мене питання чи повинний нараховуватись штраф згідно нового закону на суму заборгованості так як сукупний розмір перевищує суму відповідних платежів більше чим 3 роки

Оксана

Доброго дня.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII, просимо надати роз'яснення щодо перерахування аліментів. Якщо аліменти потрібно виплачувати не безпосередньо одержувачу, а на рахунок виконавчої служби, просимо надати реквізити.

Додзвонитися до Вас неможливо, тому запитую письмово.

Оксана

Добрий день.В 2017 році дитині виповнилось 18 років і залишився борг по аліментах який Добрий день.В 2017 році дитині виповнилось 18 років і залишився борг по аліментах який не був сплачений до 29 серпня.У мене питання чи повинний нараховуватись штраф згідно нового закону на суму заборгованості так як сукупний розмір перевищує суму відповідних платежів більше чим 3 роки

Наталя

Доброго дня! Моїй жонькі 24 роки, колишній чоловік забогрував по аліментах і не робив виплат. Виконавча служба не стягувала і не арештовувала майно. Я сама виучила і виростила доньку, на даний час я звернулась в виконавчу з запитанням, чому не було стягнень і де матеріали справи. На що виконавець відповіла, що справа закрита і матеріали передані в суд на зберігання. Будь ласка проконсультуйте, які мої подальші дії, і чи в праві було закривати справу не погасивши борги?

Наталья

Здравствуйте!

Меня зовут Наталья.

Я в разводе с 2012 г.

В решении суда указано,что алименты должны быть в размере ¼ всех видов заработка,но не меньше 30% прожиточного минимума.

На сегодняшний день бывший муж уже задолжал более 100 тыс. Добровольно платить не хочет и на разговор не идет. Я с сыном проживаю в Москве. Мы выехать не можем так как потом ребенок не пересечет границу( специально не дает разрешение) ребенок ходит в школу!

Почему никто ничего не делает? Мне приходят только письма от исполнительной службы, и сумма задолженности и на этом глухо!

Что делать? подскажите пожалуйста

жанна

доброго дня. аліменти помилково перераховані на інший рахунок.який порядок повернення коштів і скільки часу чекати на кошти.дякую

Рома Борисов

Доброго дня. Як я можу отримати від вас довідку про те,що немаю боргу по аліментах? Чи є можливість кинути довідку на мою електр.пошту ? Дякую.

Оксана

Доброго дня!

Хочу щоб Ви надали зразки заяв на Виконавчого службовця!

Настя Завадская

Добрый день подскажите пожалуйста почему уже третий месяц подряд не приходят алименты если плательжчик так и продолжает работать на той же работе????

Анастасия

file:///G:/0000001328115354.1.0.pdf