розяснення статті 70 ЗУ «Про виконавче провадження»


Питання та відповідіУ статті 70 ЗУ «Про виконавче провадження» зазначено: «у разі якщо здійснюються відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків».

Це стосується усіх боржників-аліменщиків чи тільки тих, хто відбуває покарання у виді виправних робіт і одночасно сплачує аліменти? .


1 Comment

Add a Comment
  1. Якщо відрахування із заробітної плати в порядку стягнення аліментів провадиться одночасно з відрахуваннями з інших правових підстав, відрахування аліментів може провадитися з перевищенням 50 відсотків заробітної плати, яка належить працівникові до виплати.

    У ч. 3, ст. 70 Закону «Про виконавче провадження» прямо зазначається, що при стягненні аліментів розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків.

    У зв'язку з цим до ст. 128 КЗпП були внесені зміни, які передбачають можливість відрахувань із заробітної плати до 70 відсотків заробітку, який належить до виплати.

    Тобто це стосується усіх боржників-аліменщиків при сплаті аліментів на неповнолітніх дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.