Самостійні виплати згідно ВП

Питання та відповідіДобрий день.

Підкажіть, будь ласка, наступне:
я самостійно здійснюю виплати згідно виконавчого провадження, як правильно мені вирахувати розмір щомісячного платежу із доходу у вигляді зарплати, і чи враховувати при цьому, що я одинока мама, (з відповідними підтверджуючими документами) маю на утриманні 7-ми річну дитину .

3 комментария

Add a Comment
  1. В основном сумма удержания из заработной платы по исполнительным делам составляет 20 %. То, что Вы являетесь одинокой матерью на сумму удержания не влияет.

    Но в связи с тем, что с Вас удерживает задолженность не исполнительная служба, а Вы сами погашаете ее — то все зависит от Ваших финансовых возможностей, можете хоть 100 гривень платить ежемесячно.

  2. Здраствуйте,підскажіть,що можна зробити в моїй ситуації.Ямама двох дітей,отримую аліменти в розмірі 560 грн на старшого сина,якому вісім років.Виконавча служба в Пулинах вираховує цю суму з боржника 3 групи інвалідності по зору за рішеннім Суду.Я подзвонила в Виконавчу службу і сповістила,що мій колишній працює в охороні,що його дохід перевищує 5000грн в місяць,а вони мені нараховують ці копійки.Другу дитину я народила також від чоловіка,що і першого сина,але оформилась,як мати одиначка.Держава на доньку чотирьох років нараховує 1069 гривень.На роботу за фахом я зараз вийти не можу так,як ще доглядаю дідуся 90 років.Що мені можна зробити в моїй складній ситуації бо за ці копійки дуже важко прожити.Порадьте куди мені звернутись?

    1. Можете обратится в суд на увеличение размера алиментов, так как других вариантов увеличения размера алиментов не предусмотрено законодательством.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.