Щодо отримання довідки про неотримання аліментів

Питання та відповідіДоброго дня!

Державним виконавцем відділу ДВС Стахановського міського управління юстиції видано постанову про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника- Свиридова Віталія Вікторовича.

Я, Літвін Наталія Володимирівна разом з дітьми на даний час являємось переселенцями та проживаємо у Хмельницькій області, Городоцькому районі, с. Лісоводи.

Оскільки мій колишній чоловік не сплачує аліменти і ніяким чином не допомагає дітям я хочу отримати тимчасову допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, для цього мені необхідна довідка про несплату аліментів Свиридовим В.В.

Підкажіть будь ласка, яким чином можна отримати цю довідку?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

6 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Юлиана

Добрый день!Я Душко Юлиана Олеговна,проживаю г.Жёлтые Воды Днепропетровской обл.Обратилась к Вам два раза(12.12.2017г. и 16.02.2018г.)путём отправки по почте заказных писем за «Довідкой про неотримання аліментів»для продления субсидии,но к огромному сожелению Ві так и не прислали мне запрашиваемого документа,в результате чего мне не продлили субсидию и сняли с учёта.на сегодняшний день у меня образовался долг по теплу 7000 гривен и как его оплатить с моими доходами я не знаю,а по новому закону все прекрасно понимают что ждёт меня с сыном при наличии и увеличении долгов по ЖКХ.Все годы заказанные мною справки приходили оперативно и в сроки.Хотелось бы узнать,что произошло в этот…  Детальніше »