Щодо отримання розрахунку заборгованості по сплаті аліментів


Питання та відповідіВітаю!

Згідно до виконавчого листа № 2-1245/2010 р. за позовом Пальваль М.Д. до Пальваль В.О. про стягнення аліментів, у вашому провадженні знаходиться матеріали виконавчого провадження.

Як можна отримати довідку про розрахунок заборгованості по сплаті аліментів для подальшої її реалізації у суді для стягнення заборгованості за аліментами та неустойки за прострочення сплати аліментів.

Чи можна отримати зразок запиту на таку довідку, так як у вашому розділі «Зразки документів» така відсутня.

Період заборгованості — з 24.11.2011 р.

Заздалегідь вдячна.

3 комментария

Add a Comment
 1. 1. Зразок запиту є у розділі «Зразки документів» — Заява щодо видачі довідки про отримання/неотримання аліментів.

  2.Для отримання довідки — подаєте заяву до відповідного відділу ДВС і Вам протягом 2-х тижнів повинні дати відповідь.

  3. У нас немає матеріалів Вашого виконавчого провадження — так як ми не є представниками органів ДВС.

 2. Чи є відповідальність державних виконвців за порушення строку відкриття виконавчого провадження від дня пред'явлення листа.

  Лист направлено 8.12.17

  Провадження відкрито 31.01.18.постанова.

  1. Кримінальну відповідальність передбачено за вчинення службових злочинів — зловживання владою або службовим становищем (ст. 364), перевищення влади або службових повноважень (ст. 365), службове підроблення (ст. 366), службова недбалість (ст. 367), прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ст. 368), провокація підкупу (ст. 370 КК).

   За наявності у діях державного виконавця ознак іншого кримінально караного діяння, він підлягає притягненню до кримінальної відповідальності у загальному порядку.

   Загальні правила щодо адміністративної відповідальності державних виконавців встановлено й КпАП, їх може бути визнано суб'єктами корупційних правопорушень у порядку, встановленому Законом України « Про засади запобігання і протидії корупції».

   Цивільно-правова відповідальність полягає у тому, що ст. 56 Конституції України гарантовано право кожного на відшкодування майнової та моральної шкоди, яку заподіяно дер­жавними органами, органами місцевого самоврядування, службовими та посадовими особами. Ст. 86 Закону передбачає, що збитки, завдані державним виконавцем громадянам чи юридичним особам при здійсненні виконавчого провадження, підлягають відшкодуванню, хоча конкретного механізму визначення шкоди та порядку його відшкодування чинне законодавство не передбачає. Підстави, умови та порядок відшкодування шкоди, завданої внаслідок неправомірної діяльності державного виконавця та інших працівників ДВС, визначено ст.ст. 1173 і 1174 ЦК, відповідно до яких завдана майнова та моральна шкода підлягає відшкодуванню державою незалежно від вини органів (осіб).

   Дисциплінарна та матеріальна відповідальність можуть наставати за невиконання чи неналежне виконання службових (трудових обов'язків).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.