Скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України

Питання та відповідіДоброго дня!

Підкажіть, будь ласка...

У 2013. за поданням ст. державного виконаця про відкриття виконавчого провадження(заборгованість по аліментах) суд виніс рішення щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України.

У серпні 2018 р. я сплатив всю заборгованість, тому Ст. державний виконавець видав Постанову про закриття виконавчого провадження та скасував тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон.

Копію Постанови направив до Державної прикордонної служби для виконання...

Чи має наразі ст. держ.виконавець повноваження скасувати тимчасове обмеження у праві виїзду?

Тому що виконавець говорить, що зараз їм надано такі повноваження, а от на гарячій лінії у Прикордонній службі сказали, що тільки суд може це скасувати.

Дякую!

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

2 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр

Доброго дня! Мене звати Олександр. Проживаю на тимчасову куповані території республіки Крим. Перетинаючи кордон 8-го листопада в напрямку ТОТ Р Крим за рішенням Херсонського прикордонного загону получив відмову в перетині кордонузгідно абзац 2 пункт 38 Порядок від’їзду на тимчасову купованих територію України та виїзду з неї затвердженого постановоюкаем КМУ від04.06.2015р №367. Мене не пропустили до дому. Хочу зазначити що до цього випадку перетинав лінію розмежування без жодних проблем. Про заборону виїзду я узнав після окупації Р Крим. На мою скаргу   на Рішення про відмову у в’їзді на тимчасово окуповану територію від 08 листопада 2020 року,  Державна прикордонна служба України …  Детальніше »

Last edited 1 рік назад by Олександр