сплата авансового внеску


Питання та відповідіДоброго дня.

У мене два питання:

1) від якої суми стягувач має здійснювати розрахунок суми авансового внеску у випадку прострочення боржником здійснення оплат за затвердженим судом графіком розстрочки платежу та наміру стягувача подати заяву до органів державної виконавчої служби про примусове виконання виконавчого документу (від суми простроченої заборгованості чи від загальної суми боргу)?;

2) у випадку сплати стягувачем авансового внеску від суми простроченої заборгованості та відкриття виконавцем виконавчого провадження на цю суму, на підставі чого та в якому порядку стягувачу здійснювати доплату авансового внеску та збільшувати суму стягнення у виконавчому провадженні, якщо боржник продовжує не виконувати умови відстрочки чи розстрочки, затверджені в судовому порядку?


3 комментария

Add a Comment
 1. 1. Згідно п.2, ст.26 ЗУ «Про виконавче провадження»: «До заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню...»

  2. Якщо ми правильно зрозуміли Вашу ситуацію (виходячи із запитання) — то Вам найкраще подати заяву на весь залишок заборгованості (не звертаючи уваги на графік погашення).

  Так як виконавче провадження відкривають на підставі оригіналу (дубліката) виконавчого документа, який видається в одному примірнику.

  Якщо ми не вірно зрозуміли Вашу ситуацію — то тоді ще раз більш докладно опишіть її.

 2. Дякую за відповідь. Ситуація така. Судом надано розстрочку, наприклад, на десять років. Боржник через рік перестав сплачувати заборгованість за графіком і має прострочку декілька місяців. Позивач має намір подати заяву до ДВС на примусове стягнення простроченої заборгованості. То з якої суми сплучувати авансовий внесок? Адже Боржник може через якийсь час продовужвати добровільно виконувати графік розстрочки і дотримуватись його до остаточного погашення.

  1. Доброго дня. Вам треба буде подавати на всю суму заборгованості від загальної суми боргу.

   Приклад: винен 10 тисяч, виплатив 2 тисячі.

   Подаєте на примусове стягнення і сплачуєте авансовий внесок на 8000 тисяч (залишок боргу).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.