сплата авансового внеску

Питання та відповідіДоброго дня.

У мене два питання:

1) від якої суми стягувач має здійснювати розрахунок суми авансового внеску у випадку прострочення боржником здійснення оплат за затвердженим судом графіком розстрочки платежу та наміру стягувача подати заяву до органів державної виконавчої служби про примусове виконання виконавчого документу (від суми простроченої заборгованості чи від загальної суми боргу)?;

2) у випадку сплати стягувачем авансового внеску від суми простроченої заборгованості та відкриття виконавцем виконавчого провадження на цю суму, на підставі чого та в якому порядку стягувачу здійснювати доплату авансового внеску та збільшувати суму стягнення у виконавчому провадженні, якщо боржник продовжує не виконувати умови відстрочки чи розстрочки, затверджені в судовому порядку?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

3 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга

Дякую за відповідь. Ситуація така. Судом надано розстрочку, наприклад, на десять років. Боржник через рік перестав сплачувати заборгованість за графіком і має прострочку декілька місяців. Позивач має намір подати заяву до ДВС на примусове стягнення простроченої заборгованості. То з якої суми сплучувати авансовий внесок? Адже Боржник може через якийсь час продовужвати добровільно виконувати графік розстрочки і дотримуватись його до остаточного погашення.