Сплата штрафу за виконавчим провадженням

Питання та відповідіНамагались сплатити штраф за виконавчим провадженням на сайті Мінюсту. Незрозуміло, але чомусь не приймає РНОКПП (ІПН) вказуючи, щоб його уточнити. Уточняли вже раз десять, але така ж картина . Як вирішити дане питання?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

6 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анна

как оплатить штраф с пометкой «Передана до ДВС» если карточка заблокирована и нет реквизитов для оплаты

Віктор

така ж ситуація «Намагались сплатити штраф за виконавчим провадженням на сайті Мінюсту. Незрозуміло, але чомусь не приймає РНОКПП (ІПН) вказуючи, щоб його уточнити. Уточняли вже раз десять, але така ж картина . Як вирішити дане питання?»

Відповідь: Произведите оплату штрафа через банк.

цікаво що в постанові нічого не згадується про оплату через банк, але в п. 6 чітко описано процедуру онлайн-оплати

Сергій

Доброго дня. Я знайшов по собі у моб. додатку Штрафи ПДР штраф по відеофіксації. Дата відеофіксації 16.12.2020. У додатку зазначено статус «Передано до ДВС», але на сайті Держ реєстру виконавчих проваджень на мене немає відкритого провадження. Я зареєстований в м. Києві, відеофіксація була в Київській області. Підкажіть будь ласка: (1) чи є сенс платити штраф на реквізити з сайту МВС? (чи сплата через ДВС буде на інші реквізити?), (2) куди звернутися, щоб знайти своє виконавче провадження (адреса викон. служби)?

Заздалегідь дякую!

Евгений

Как оплотить штраф если его передали в двс?

Наталя

Доброго дня! Будь ласка, надайте інформацію щодо суми боргу Перегуда Руслан Ігорович 26.12.1994 р.н. у зв'язку з неможливістю зняття з обліку транспортного засобу. Готові погасити штраф у повному обсязі. Реквізити, вказані на сайті, актуальні? І що прописувати у «призначення платежу» ? Заздалегідь дякуємо !