Сплата судового збору

Питання та відповідіДоброго дня!

Підкажіть будь ласка,я проживаю в Києві,нещодавно розглядалась справа по збільшенню аліментів Збаразьким районним судом без присутності обох сторін, з мене стягується 640грн.судового збору, де взяти реквізити,куди потрібно сплатити цю суму.

Відповідь можна присилати на цю поштову адресу.

Дякую.

1 Comment

Add a Comment
 1. Платiжнi реквiзити для перерахування судового збору

  Отримувач коштів: Держбюджет Збаразький район 22030101

  Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37753768

  Банк отримувача: УДКСУ у Збаразькому районі

  Код банку отримувача (МФО): 838012

  Рахунок отримувача: 31212206700198

  Код класифікації доходів бюджету: 22030101

  Призначення платежу *;101;__________ (код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків – фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом ___________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Збаразький районний суд Тернопільської області (назва суду, де розглядається справа)

  При заповненні платіжного документа у графі «Код платника» платником судового збору – юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником – фізичною особою – ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв’язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

  Приклад заповнення графи «Призначення платежу»:

  *;101;1234567890;Судовий збір, за позовом Іванова І.І., Збаразький районний суд Тернопільської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.