Стягнення з юридичної особи

Питання та відповідіДобрий день.

У нас є наказ Господарського суду Донецької області про стягнення грошових коштів з юридичної особи, яка зареєстрована в м. Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена.

До якого відділу ДВС необхідно подати зазначений наказ та за якими реквізитами необхідно сплатити авансовий внесок?

Також, прошу зазначити остаточний перелік документів, які мають бути подані від юридичної особи для примусового стягнення.

Зазначаєио, що боржником є юридична особа і відомі її банківські рахунки, а по цьому як дану інформацію вмістити в заяву про відкриття провадження.

Чекаю за відповідь!!!

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Центральний відділ державної виконавчої служби міста Маріуполь

    2. Номер рахунку: 37119360001038, МФО 834016, ЄДПРОУ 34908779, Банк одержувача: ГУДКСУ у Донецькій області,

    Одержувач: Жовтневий відділ державної виконавчої служби міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

    3. Оригинал исполнительного документа, квитанцию об оплате авансового взноса, заявление об открытии исполнительного производства, доверенность или другой документ подтверждающий полномочия представителя.

    4. В заявлении указываете реквизиты расчетных счетов должника и просите наложить арест на данные счета при открытии исполнительного производства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.