Стягнути заборгованість


Питання та відповідіВідкрите виконавче провадження та винесена постанова про стягнення аліментів із заробітньої плати ще в 2012 році, але коштів не отримую.

Які повинні бути дії?


1 Comment

Add a Comment
  1. Згідно п.9, ст. 71 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: «За наявності заборгованості із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці, виконавець роз’яснює стягувачу право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.».

    Також якщо боржник, який зобов'язаний рішенням суду виплачувати аліменти їх не виплачує або виплачує не в повному обсязі, то стягувач має право звернутися з позовною заявою в суд про стягнення з боржника неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожний день прострочки.

    Також треба дізнатися у виконавчій службі — чому не виконується рішення суду !? Може вони поклали виконавче провадження в шафу і забули про нього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.