Сумма алиментов

Питання та відповідіЗдравствуйте!

На каком сайте можно смотреть среднюю зарплату по районам чтобы можно было высчитывать сумму необходимую для уплаты алиментов ежеквартально?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

6 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олена Гончаренко

Доброго ранку! Підкажіть будь-ласка чи може платник аліментів звернутися до відділу ДВС щоб отримати розрахунок щодо сплачених сум аліментів (електронною поштою бажано, оскільки платник тимчасово проживає в іншій місцевості,аліменти сплачує вчасно) та дізнатися суму нарахованих аліментів на 2020 рік (розрахунок проводився з середньої заробітної плати по регіону, 30% на двох дітей). Колишня дружина на контакт не йде, дітей приховує. Дякую

Ганна

Доброго дня! Підкажіть будь ласка з приводу такого питання. Держ.виконавець в своїх розрахунках по аліментах з безробітного керується даними УКРСТАТ «Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників» по місту Южноукраїнськ (Миколаївська обл.), що суттєво відрізняється від даних УКРСТАТ про середньоміс.зп по Миколаївській області. Підкажіть будь ласка, все ж таки, якими даними має керуватися держ.виконавець: 1)Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників; 2)середньомісячна зп по Миколаївській області?

Щиро вдячна за допомогу!