Сумма алиментов

Питання та відповідіЗдравствуйте!

На каком сайте можно смотреть среднюю зарплату по районам чтобы можно было высчитывать сумму необходимую для уплаты алиментов ежеквартально?

Підписатися
Повідомлення про
guest
6 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олена Гончаренко

Доброго ранку! Підкажіть будь-ласка чи може платник аліментів звернутися до відділу ДВС щоб отримати розрахунок щодо сплачених сум аліментів (електронною поштою бажано, оскільки платник тимчасово проживає в іншій місцевості,аліменти сплачує вчасно) та дізнатися суму нарахованих аліментів на 2020 рік (розрахунок проводився з середньої заробітної плати по регіону, 30% на двох дітей). Колишня дружина на контакт не йде, дітей приховує. Дякую

Ганна

Доброго дня! Підкажіть будь ласка з приводу такого питання. Держ.виконавець в своїх розрахунках по аліментах з безробітного керується даними УКРСТАТ «Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників» по місту Южноукраїнськ (Миколаївська обл.), що суттєво відрізняється від даних УКРСТАТ про середньоміс.зп по Миколаївській області. Підкажіть будь ласка, все ж таки, якими даними має керуватися держ.виконавець: 1)Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників; 2)середньомісячна зп по Миколаївській області?

Щиро вдячна за допомогу!