термін відповіді


Питання та відповідіЯ звернувся у виконавчу службу із заявою про невиконання судового рішення щодо повернення коштів, в який термін мені мають дати відповідь?


2 комментария

Add a Comment
  1. Звернення розглядаються начальником відділу державної виконавчої служби у порядку, встановленому ст. 20 ЗУ «Про звернення громадян»: «Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.».

  2. Вадим Ткаченко

    стаття 12 ЗУ Про звернення громадян не діє на орган ДВС! Користуйтесь правами визначеними для учасників та сторін виконавчого провадження!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.