Терміни зняття арешту


Питання та відповідіДоброго дня!

Прошу розьясніть мені, будь ласка.

Скільки часу має державний виконавець на зняття арешту (винеесення постанови про зняття арешту) з моменту отримання заяви з квитанцією про сплату збору, мита, штрафу...?

Час буде рахуватись від дати відправки заяви Укрпоштою, дати отримання заяви канцелярією районного відділу ДВС чи від дати отримання заяви держвиконавцем від канцелярії РВ ДВС?

Зазделегідь вдячний.


2 комментария

Add a Comment
  1. Постанова про зняття арешту виноситься виконавцем не пізніше наступного робочого дня після надходження до нього документів, що підтверджують наявність підстав, передбачених частиною четвертою статті 59 Закону України «Про виконавче провадження» — тобто від дати отримання заяви держвиконавцем від канцелярії

  2. Дякую за відповідь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.