Підписатися
Повідомлення про
guest
13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Зоряна

Як відмовитися від аліментів? Що потрібно для цього зробити?

Ірина

Доброго дня! Є заява про стягнення з чоловіка аліментів на неповнолітню дитину, але до виконавчої служби листа не подавала, тому що колишній чоловік давав мені гроші на утримання дитини. Тепер чоловік вимагає щоб я написала йому заяву-підтвердження про те, що він дійсно давав мені гроші на утримання дитини. Як мені скласти такий документ чи є якийсь зразок такої заяви. Дякую.

Вася

Добрий день. Що робити якщо жінка забрала судове рішення про оплату аліментів з виконавчого комітета?

Галина

Здраствуйте у моего мужа,Соколянського Анатолия,идет переплата по елементам по исполнительному листу,кто контролирует процес по выщитам.

Володимир

Добрий день. Допоможіть написати заяву, на відмову від аліментів? Або запропонуйте зразок такої заяви. Дякую.

Галина

У моего мужа,Соколянського Анатолия, идет переплата по елементам кто контролирует процес выщит?

Валентина

Как отказаться от алиментов? Я лучше буду иметь дело со ста своими бывшими мужьями), чем с одной исполнительной службой! Нарушают свой же 1404, и глазом не моргают!!! Сегодня 11.11.2021! Алиментов нет!!! у них система сломалась!)а счета в банках которые они в это время крутят мои деньги не сломались?нет?))))) наше беспредельное государство скатилось на уровень Сомали!!!и НИЧЕГО не решается! И так каждый месяц всё хуже и хуже!!!

Валентина

Хочу відмовитись від того щоб колишній чоловік сплачував аліменти ,як це можна зробити онлайн?

Alona

Доброго вечора, скажіть будь ласка чи можна написати заяву щоб мені чоловік (згодою чоловіка) виплатив аліментів на два роки вперед? Можливо так зробити?