Відновлення виконавчого провадження


Питання та відповідіДобрий день!
Хотіла б запитати Вас — яка процедура поновлення строків у виконавчому провадженні, які необхідно документи мати, якими нормативно правовими актами регулюється дане у якій формі необхідно подавати заяву.
Дякую!


7 комментариев

Add a Comment
 1. Трохи не зрозуміли питання.

  Відновлення виконавчого провадження або поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа?

  Якщо відновлення виконавчого провадження — то це ст. 41 ЗУ «Про виконавче провадження» (ukrogis.com/statti-zakonu...ovadzhennya.html).

  Якщо поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа — то це ст. 371 Цивільно процесуального кодексу України (zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page10), ст. 261 Кодексу адміністративного судочинства України (zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2747-15/page10).

  Заява про поновлення пропущеного строку виконавчої давності (ukrogis.com/zrazki-dokumentiv) подається до суду, який видав виконавчий документ, чи до суду за місцем виконання рішення. Вона розглядається в судовому засіданні з повідомленням сторін виконавчого провадження, однак їх неявка не перешкоджає розгляду справи, якщо в суду є достатні дані про належне їх повідомлення про час і місце розгляду справи.

  Закон встановлює десятиденний строк для розгляду і вирішення цих справ.

 2. Олександра

  Добрий день!

  Підкажіть, будь ласка, які необхідно документи для поновлення строків виконавчого провадження окрім заяви про поновлення виконавчого провадження?

 3. 1. Заява.

  2. Документ, що підтверджують поважність пропуску строку (довідка лікувальної установи, довідка з місця роботи про відрядження тощо).

  3. Виконавчий документ.

 4. Олександра

  А при поновленні строку документ,що підтверджує поважність строку є обовʼязковим?

  1. Згідно законодавства — так.

   Ви повинні документально підтвердити суду — чому в встановлені законом терміни не змогли пред'явити виконавчий документ до виконання.

 5. Олександра

  Щиро дякую за Ваші відповіді!!!

  1. Дякую і удачі Вам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.