Виконавча служба не перераховує аліменти

Питання та відповідіДоброго дня!

Вже другий місяць затримка по виплаті аліментів.

Підприємство перераховає вчасно!

А відділ до цих пір не має технічної можливості вчасно перерахувати кошти, бо бухгалтер знаходиться в переддекретній відпустці!

Чому через це повинні страждати діти?

Навіть слухавку телефону не піднімають вже другий тиждень!

Коли припиниться цей безлад і що в цьому випадку робити?

Підписатися
Повідомлення про
guest
85 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Валентина

Добрий вечір!Виплата аліментів завжди була вчасно, поки кошти не почали перераховувати через казначейство,(з жовтня 2019) в цьому місяці затримка вже 14днів! Інспектори відповідають-" ми переходимо на нові рахунки, чекайте". Я платник податків, чому моя дитина повинна чекати? я розумію, для когось це не гроші! Але чому, люди які знаходяться на утриманні народу так його ігнорують? Не брати слухавки тижнями, на всеукраїнську лінію два дні намагалася додзвонитися, а там відповідають -чекайте!

Мені сину теж говорити!-ЧЕКАЙ!

Анна

Доброго дня! Я от читаю питання, а відповідь одна, що змінилися номери рахунків і люди елементарно не встигають!!! Скажіть ви взагалі в своєму розумі чи ні? Моя дитина диве лише на аліменти я не можу вийти на роботу бо немає на кого лишити дитину! Але затримка в місяць це вже не смішно. Ви мені скажіть як обяснити дитині 1 рік, що ти не маєш, що їсти бо якісь тьоті і дяді переживають за свою дупу і вони, щось там не встигають!Ви спочатку для людей, а не для себе! Бо посилати мене кожного дня з обіцянками це не дуже гарно!!!

Таня

Доброго дня!Чому юстиції не можуть вчасно перечислити аліменти, якщо чоловікові приходять на початку місяця,а мені перераховує юстиція у кінці місяця, цього місяця, нині уже 30, взагалі не перерахували.Чи мають право на стільки затримувати?

Last edited 1 рік назад by Таня
Олена

Як цікаво скільки нас таких і де гуляють наші кошти!? Кожного місяця, починаючи з нового 2020 року Шевченківський відділ державної виконавчої служби у м. Полтава затримує виплати аліментів. Термін затримок від 1 до 2-х місяців, можливо було б і довше, але кожного місяця я маю добиватися коштів для своєї дитини, звонити виконавцю( який часто просто не бере трубки), телефонувати куратору, звонити на гарячі лінії і тільки тоді кошти надходять. Писати листи їм марно, так як листи з їхніми відповідями постійно губляться на пошті і якщо ж знову ви не будете телефонувати у вище вказані інстанції відповіть ви навряд чи отримаєте,…  Детальніше »

Last edited 1 рік назад by Олена
Юлія

Центрально-міській відділ ДВС м. Кривий Ріг, виконавець Коптєва І. Більшого знущання над матерями світ не бачив, як ви 2 роки знущались наді мною . 2 роки і по цей день ви не можете надати мені розрахунок по заборгованості, бо з боржника не можете добитися довідки про доходи. І так ви гідно захищаєте права людей? Я сама вам на «блюдце» відправила всі дані з місця роботи боржника, сама відправила копії виконавчих проваджень до бухгалтера підприємства, все сама, тільки у мене це зайняло 2 роки пошуків. Але до сих пір аліменти не надійшли, в зв'язку з довгою процедурою між казначействами-банками-двс. Але я…  Детальніше »

Екатерина

На каком основании гос.исп.задерживает выплату алиментов?Деньги переводятся с работы должника до 11 числа каждого месяца(по решению суда),а зачисляются они на карту один раз в два месяца через депозитный счет исп.службы.Раньше приходили каждый месяц без задержек,почему такая халатность?Пишу жалобу,деньги переводят,не пишу денег нет.Как понимать такие действия со стороны юстиции???

Аліна

Доброго дня. Чому виконавча служба міста Прилуки по тижням затримує перерахунок аліментних коштів. Постійно бухгалтер задержує перерахунок коштів до десяти днів.Я мати двох дітей.

Катя

Доброго дня!

Вже другий місяць затримка по виплаті аліментів.

Підприємство перераховує вчасно! Що робити в такому випадку?

Олександр

Борг по аліментам був сплачений 02.01.2020 року, 15.01.2020 року була сплачена місячна сума, в підтвердження як першої так і другої суми є чеки, другу сумму в двс бачать по першій кажуть не бачуть, хоча в чекові вказані сторони призначення і всі реквізити, як бути в такій ситуації і до кого звертатися для вирішення?, як на мене то копія чека була надана представникам двс, банк каже ми відправили на рахунок казначейства, тому нехай представники двс і працюють тим паче є підтвердження дата і хто платник

Ірина

Добрий день. Підкажіть як бути в такій ситуації — з початку року не було ні одної виплати по аліментах. Коли написала заяву на розрахунок заборгованості, виявилося, що колишній чоловік аліменти переводив, а виконавча служба перевела їх, як мені сказали, на транзитний рахунок. На запитання, коли отримаю кошти — відповідь « Мусите почекати, ви їх отримаєте, але не знаємо коли»

Любов

Доброго дня. Одна і таж проблема на всій території...затримка аліментів... сьогодні 14.09.21 зателефонувала в виконавчу на що отримала нахабну відповідь з підвищенням голосу працівника яка сповістила що начальник у відпустці бухгалтер теж а скарги які ми (ті хто отримує аліменти на своїх дітей) можете засунути в д... Тому питання: якщо я чекаю аліменти до 112 числа підлаштовую все до операції на 16 число дитині-ОЧІКУЮ НАДХОДЖЕННЯ так як ці кошти просто необхідні(немає в нас безкоштовної медицини...) КУДИ ЗВОНИТИ ІПИСАТИ І ВЗАГАЛІ чи можливо забрати ці документи з виконавчої і напряму передати підприємству яке відчисляє аліменти з з/п чоловіка? Житомирська область смт.Брусилів.Не…  Детальніше »

Елена

Отримую аліменти через пенсійний фонд м. ЖИТОМИРА, який до-речі завжди вчасно відраховає їх та до цього часу відсилає на Богунський відділ ДВС. Проте, з березня місяця мою справу передано до ДВС м. ЧУДНІВ, де я проживаю. Аліменти на їх рахунок не надходять, бо вони до цих пір не подали заяви до пенсійного фонду, а Житомирський відділ ДВС до цих пір не подав туди відправлення. Що робити при такій бездіяльністі представників ДВС?

Алина

Доброго дня.

Аліменти Чоловік сплачує вчасно ,вони не приходять .

На запитання у служби у чому справа?

Відповіді чіткої не має .

Запитую за які місяці було нарахування ? Чи можна виписку про нарахування .

Відподь

Не знаю я скинула...

Як буди куди звернутись?

Татьяна

3месяц не переводятся выплаты по елиментам!

Сколько ещё ждать?

Марина

Здравствуйте сколько будит продолжаться почему служба не на кажет Антона Сергеевича Сприндинс .Мой быйший муж всегда вовремя платит за элименты а ваша служба задержует вы бесовесные хуже вашей службы я еще не видила.Или во время присылаете или вследущей раз буду писать заявление уже в полицию на вашу службу.

Людмила

Третій місяць виконавча непеперахувала аліменти,куди звертатися?

Світлана

Колишній чоловік сплатив аліменти через казначейство ще 3 січня,а грошей нема досі, хоча на календарі вже 16 січня. Чого так довго гроші не приходять на рахунок?

юлия

не очень понимаю на счет алиментов . если указанный просто номер карты в выконавчей службе будут ли туда начислины средства ??

Алина

З чоловіка зняли кошти ще 3 січня 2020 року, а зараз вже 22 січня чому гроші не скидають на рахунок? Куди йти чи куди звертатись?

Марія

Доброго дня хочу відповідь на таке питання коли приходять аліменти через виконавчу службу якщо платник аліментів заплатив 22 числа

Марія

Коли приходять аліменти якщо були виконавчу заплачені 22 січня

Валентина

Чому мені ненадходят аліменти, на виконавчу службу перерахунок зроблено ше всередині місяця а мені доцих пір нема.Колишній чоловік дзвонив питався, сказали шо немає сьогодні часу скинуть завтра вже проїшло 2 днів а аліментів як небуло так і немає

Аліна

Уже другий місяць, не отримую аліментів, хоча колишній чоловік сплачує все завчасно. Державний випонавець відповів, що нема технічної змоги відправити кошти, через місяць взагалі перестав відповідати. В чому проблема?

Вячеслав

Доброго дня! Сплачую справно аліменти на дитину кожного місяця, але виконавець повідомив, що хтось інший за мене вніс значну суму через банк в рахунок аліментів. Звернувся в банк, там повідомили, що до 15000 ідентифікацію не проводять, тобто хтось вніс кошти від мого імені. Як бути? Звернутися до виконавця з заявою або клопотанням, щоб ці кошти не зараховували?

Елена

Здравствуйте, не переводят алименты уже второй месяц! Когда будет оплата, с отца их снимают и куда они деваются, если мой ребенок их не получает?! Исполнительная служба г. Васильков ответа дать не может!

Тамара

Здравствуйте. Исполнительная служба задерживает выплаты больше чем на 3 месяца и меня откровенно уже «посылают» отговорками. Скажите пожалуйста что делать в такой ситуации. Заранее благодарна за информацию!

Марія

На протязі двох місяців не отримую аліменти ( стягуються з пенсії військовіого пенсіонера регулярно, але до мене не оходять) м. Житомир. Виконавець — Василюк Екатерина. Нагадую кожен денб.виконавець кожен день каже що вже відправила. а сьогодні з"ясувалосб що вона звільняється через день. Як отримати аліменті?

Світлана

Доброго дня. Зіштовхнулася також з проблемою не перерахування коштів Дніпровським ДВС у м.Києві. На сьогодні три виплати були перераховані підприємством боржника. За останній місяць дозвонилася лише раз і мені відповіли, що більше всього в них не має IBAN рахунку мого, що їм треба подивитися.Проте для надійності я відправила заяву на службу з банківськими даними. Через 4 дня вони отримали заяву, що підтвердила пошта( лист з повідомленням). З 24 лютого по 17 березня так ніхто і не переслав мені кошти, дозвонитися як завжди не можливо. Діти хворіли, меншому робили операцію. Живу в кредит. Зараз карантин в Україні через коронавірус. Кредитка закінчується…  Детальніше »

Сергій

Добрий день.Підкажіть будь ласка,який порядок утримання аліментів під час карантину?,якщо мене,як працівника відправили за власний рахунок з 30.03-12.04,і далі було надано інформацію роботодавцем,що робота відновиться лише до липня,і до цього періоду нам компенсувати кошти не будуть.Чи буде йти борг,чи пеня?

Юля Кичун

Доброе утро напишите пожалуйста образец заявления на элементы

Людмила

Доброго дня, виконавча служба не перераховує аліменти, 07.03.2020 отримала за січень місяць. Що робити в даному випадку? дякую

марія

що робити виконавча служба затримала виплату аліментів майже на 7 робочих днів?

Наталія

О, то виходить що не в мене однієї така ситуація з аліментами. Мало того що у чоловіка на роботі якась дивна бухгалтер яка якщо хоче то скидає гроші, не хоче — не скидає. Чоловік кожного місяця запитує: а ви вже скинули? А вона відповідає: Я скину, скину... Так іще й коли вона все-таки це робить то виконавча ще місяць думає чи пересилати. Це ж не смішно!!! В результаті вже середина травня, а аліменти мають за лютий прийти!!! І от що робити???

Діана

Доброго дня,немає аліментів більше трьох місяців,тато дитини виплачує а виконавча говорить що перерахувала на казначейство і вони затримують такий довгий час.куди звернутися?

Аріна

Доброго дня! Батько дитини сплачував аліменти з-за кордону, вказуючи призначення платежу «Аліменти», чеки в наявності, чи зобов'язана мама писати в виконавчій службі, що аліменти отримувала і притензій не має, чи пред'явлених чеків достатньо?

Любов

Добрий день. У виконавчу службу колишній чоловік переслав ще тиждень тому, забрати листа неможу ,так як він непрацюючий. Який термін перерахування коштів має бути з виконавчої до отримувача. По закону. Дякую

Вікторія

Крик души, или подскажите куда обращаться за помощью?! Я, Виктория Станиславовна Темчур, подала заявление в суд о взыскании алиментов с Портнягіна Андрея Алексеевича, на содержание нашего несовершеннолетнего сына Портнягіна Дмитрия Андреевича 19.06.2009 г.н. Исполнительный лист 766/10742/17 выдан 26.10.2017 г. Регистрационный номер исполнительного производства 55492338.

Вікторія

Крик душі, або підкажіть куди звертатися за допомогою?! Я, Темчур Вікторія Станіславівна, подала заяву до суду про стягнення аліментів з Портнягіна Андрія Олексійовича, на утримання нашого неповнолітнього сина Портнягіна Дмитра Андрійовича 19.06.2009р.н. Виконавчий лист 766/10742/17 виданий 26.10.2017р. Реєстраційний номер виконавчого провадження 55492338. В відкритті рахунку, куди повинні надходити кошти, банки мені відмовили, так як я зареєстрована на території окупованого Криму.Постанова про відкриття виконавчого провадження знаходиться в Корабельному районному відділі державної виконавчої служби м.Херсона. Там же ( в канцелярії) мені повідомили, що треба відкрити рахунок на іншу людину, написати заяву і додати реквізити банку іншої сторони.( Довіреність НЕ ПОТРІБНА). Я так і…  Детальніше »

Валя

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, із заробітної плати працівника стягуються аліменти, але окрім цього він ще купує одяг та хачі для дитини. Чи можуть ці додаткові витрати враховуватися в рахунок аліментів, якщо є чеки??

Тома

Добрий вечір! Чоловік справно і вчасно сплачував аліменти на дитину від першого шлюбу. Але районна ДВС прислала листа, в якому вказала, що в чоловіка заборгованість по аліментам за 1,5 роки, тобто, за увесь період сплати ним аліментів. Чому так вийшло?

Екатерина

Вопрос к знатокам)

Реквизиты по новому формату были переданы гос.исполнителю 22 мая 2020 года .До сегодняшнего момента алименты зачислялись более или менее без задержки.

Сегодня 22 февраля алиментов нет.Написала письмо,прислали ответ что необходимо прислать реквезиты ,которые уже есть в исполнительной службе.Отправила заново в электронном виде.Далее написала в управление жалобу на халатность исполнителя Халеева Т.В,т.к он либо потерял реквезиты либо отмазывается таким образом.Ведь по закону он мог перевести деньги и почтовым переводом.Пока сама не написала,так бы и не была в курсе событий.Теперь вопрос,как быстро будут переведены алименты,если они поступили на депозитный счет еще 10 числа?

Анна

Добрый вечер у меня муж не плотыт елименты у него дам долг почти тридцать тысяч п виконавец не чего не делает куда обратиться .

Світлана

Доброго дня в мени є питання я і моя дитина наданий момент закордоном проживаємо і мені прийшов лист що аліменти дитини знаходяться в виконавчій служби і я незможу приїхати на Україну щоб забрати ті гроші. Що я повинна робити в такій ситуації? Щоб дититина отримала аліменти

АЛЬОНА

Боржник аліментів заплатив великий борг п'ять днів тому Чому мені виконавча дарницького рн не може їх виплатити!!!!!

Last edited 9 місяців назад by АЛЬОНА
Виталий

Как добиться опять, почему с меня невыщитевали елементы с моих доходов когда я был в местах лишения свободы, я могу перечислить неодно нарушение, суда, и также выконавчей службы.

Ельвіра

Вже другий місяць не отримую аліментів на двох малих дітей.Що відбувається,чому така затримка.

Світлана

Повний безлад,затримка аліментів,у мене малолітня дитина,я в декретній відпустці .Що робити,куди звертатись.Житомирська виконавча служба Богунського району.Яке вони мають право не перераховувати кошти??

Last edited 5 місяців назад by Світлана
Олена Потынга

Добрыйдень. Моя дочьКустовская Валентина Анатольевна,не получает алименты.Задолжность уже более 100 тысяч.Обращалась везде.Ребенок болеет,у него проблемы с сердцем,стоит на учете.Что делать в этом случае?Спасибо.

Іванна

Шумський відділ виконавчої служби постійно, по місяцеві і більше неперераховує аліменти які боржником сплачені вчасно. Чому?????