Виконавча служба не перераховує аліменти

Питання та відповідіДоброго дня!

Вже другий місяць затримка по виплаті аліментів.

Підприємство перераховає вчасно!

А відділ до цих пір не має технічної можливості вчасно перерахувати кошти, бо бухгалтер знаходиться в переддекретній відпустці!

Чому через це повинні страждати діти?

Навіть слухавку телефону не піднімають вже другий тиждень!

Коли припиниться цей безлад і що в цьому випадку робити?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

312 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила

Чому в теперішній стан країни вираховують ся аліменти з боржника але не надходять виплати?Коли подзвонили до служби в нашому місті то сказали щоб виплати не чекали бо в період війни вони працюють дестанційно.Але ж працюють!Скільки будуть продовжуватися така безвідповідальність?!Коли на цей час люди отримують пенсії і виплати,але алімнти отримати на дитину неможливо!Де ділися ці кошти?!

Таня

Доброго дня) дівчата так неможе бути. Дзвоню я за номером 0800213103 і мені кажуть , що у виконаввої заблокована база даних, всі кошти зберігаються і коли закінчиться воєнний стан вони будуть виплачені. Ви собі це уявляєте, коли буде закінчений воєнний стан. З цим треба щось робити. Давайте всі дзвонити на цей номер з різних областей і також давайте напишемо на сторінку до президента, як це так може бути. Зрозуміло що президент це не читає , але є уповноважені люди , які за цим слідкують, можливо якщо ми всі будемо писати про таку проблему, то нас почують. Давайте писати і дзвонити

Валентина

Добрий вечір!Виплата аліментів завжди була вчасно, поки кошти не почали перераховувати через казначейство,(з жовтня 2019) в цьому місяці затримка вже 14днів! Інспектори відповідають-" ми переходимо на нові рахунки, чекайте". Я платник податків, чому моя дитина повинна чекати? я розумію, для когось це не гроші! Але чому, люди які знаходяться на утриманні народу так його ігнорують? Не брати слухавки тижнями, на всеукраїнську лінію два дні намагалася додзвонитися, а там відповідають -чекайте!

Мені сину теж говорити!-ЧЕКАЙ!

Катерина

Мій виконавець, показав мені платіжне розпорядження, що дійсно аліменти за декілька місяців він направив на казначейство. Мої аліменти, на даний час знаходяться на рахунку казначейства, точніше повинні там знаходитись. Однак, казначейство повідомляє, що грошей не має і нічим платити. Тобто, казначейство використало мої аліментні гроші не за цільовим призначенням і перерахувало їх невідомо кому та за що, а це вже злочин, за який повинні відповідати посадові особи казначейства. І як я зрозуміла така ситуація по всій Україні. Я вважаю, що тут необхідно писати не тільки в ДВСи, а і казначейство України і аж до Президента та уповноваженого ВР по правам…  Детальніше »

Олександр

Цікаво, коли нарешті виконавча служба припинить мародерство і геноцид українських дітей, які можуть не дочекатися перерахованих аліментів?

Анна

Доброго дня! Я от читаю питання, а відповідь одна, що змінилися номери рахунків і люди елементарно не встигають!!! Скажіть ви взагалі в своєму розумі чи ні? Моя дитина диве лише на аліменти я не можу вийти на роботу бо немає на кого лишити дитину! Але затримка в місяць це вже не смішно. Ви мені скажіть як обяснити дитині 1 рік, що ти не маєш, що їсти бо якісь тьоті і дяді переживають за свою дупу і вони, щось там не встигають!Ви спочатку для людей, а не для себе! Бо посилати мене кожного дня з обіцянками це не дуже гарно!!!

Таня

Доброго дня!Чому юстиції не можуть вчасно перечислити аліменти, якщо чоловікові приходять на початку місяця,а мені перераховує юстиція у кінці місяця, цього місяця, нині уже 30, взагалі не перерахували.Чи мають право на стільки затримувати?

Last edited 3 років назад by Таня
Марія

Та вони знущаються колишній чоловік при мені зробив перерахунок, я дзвоню гроші перерахували а казначейство не може вчасно перерахувати. Вони вже на стільки обнагліли що дітям вчасно гроші не можуть дійти, а ти за все плати з воздуха. Це називається ідемо в Європу. Мені чим дітей кормити, де вони ці гроші дівають?

Марія

Ну що за безлад знову не перераховують вчасно аліменти батько дітей перерахував вчасно скидає скріншоти, дзвоню в службу дійсно пройшла проплата, а казначейство не проплочує бо вони не мають коштів, вони що знущаються скільки це може тривати чого вони не виконують своєї роботи, перерахувати кошти вчасно не можуть куди дзвонити і на кого скаржитись я не знаю, я просто обдзвонюю всі гарячі лінії. Це вже таке знущання над дітьми.

Юлія

Центрально-міській відділ ДВС м. Кривий Ріг, виконавець Коптєва І. Більшого знущання над матерями світ не бачив, як ви 2 роки знущались наді мною . 2 роки і по цей день ви не можете надати мені розрахунок по заборгованості, бо з боржника не можете добитися довідки про доходи. І так ви гідно захищаєте права людей? Я сама вам на «блюдце» відправила всі дані з місця роботи боржника, сама відправила копії виконавчих проваджень до бухгалтера підприємства, все сама, тільки у мене це зайняло 2 роки пошуків. Але до сих пір аліменти не надійшли, в зв'язку з довгою процедурою між казначействами-банками-двс. Але я…  Детальніше »

Оля

Скажіть будь ласка як вам живеться ,спиться ,коли ви користуєтесь чужими грішми ?? Чому ви не врізаєте собі зп ,а знімаєте з людей які по суті вам ніхто, більше чим впевнена що гроші йдуть не на армію, а на ваші «малі зарплати» тому надіюсь на вашу порядність і совість, віддайте гроші,

Марина

Жаловаться нужно Терехову!!!

Как это реестры не работают???

Пенсии платят,зарплаты платят. Их работники получают зарплату???

Что это вообще за объяснение ,, дистанционной работы,,???

Все получают, а дети НЕТ!!!

А ЕСЛИ ВОЙНА ГОД , ВЫ ТОЖЕ СЕБЕ НЕ ПЛАТИТЕ.

Тетяна

Доброго дня. Ситуація, я так розумію, типова по всім областям України... на початку війни не було доступу до реєстрів, а зараз кажуть, що затримка йде з вини Казначейства. Навіщо міняли законодавство, кому від цього легше? Дітям, які отримують з величезною затримкою?? Або матерям якім, нема чого робити, як кожен місяц добиватися правди в пошуках аліментів??? Куди звертатись, щоб виключили ВДВС та казначейство з ланки отримання аліментів??

Екатерина

На каком основании гос.исп.задерживает выплату алиментов?Деньги переводятся с работы должника до 11 числа каждого месяца(по решению суда),а зачисляются они на карту один раз в два месяца через депозитный счет исп.службы.Раньше приходили каждый месяц без задержек,почему такая халатность?Пишу жалобу,деньги переводят,не пишу денег нет.Как понимать такие действия со стороны юстиции???

Олена

Як цікаво скільки нас таких і де гуляють наші кошти!? Кожного місяця, починаючи з нового 2020 року Шевченківський відділ державної виконавчої служби у м. Полтава затримує виплати аліментів. Термін затримок від 1 до 2-х місяців, можливо було б і довше, але кожного місяця я маю добиватися коштів для своєї дитини, звонити виконавцю( який часто просто не бере трубки), телефонувати куратору, звонити на гарячі лінії і тільки тоді кошти надходять. Писати листи їм марно, так як листи з їхніми відповідями постійно губляться на пошті і якщо ж знову ви не будете телефонувати у вище вказані інстанції відповіть ви навряд чи отримаєте,…  Детальніше »

Last edited 3 років назад by Олена
Таня

Доброго дня) скажіть як у військовий час не працює база даних. В мене 3 дітей, чому немає перерахунку аліментів. Тоді нехай напряму нараховують банк мені на у карту Якщо у вас вічні проблеми з базою даних. Діти неможуть чекати і я не прошу у вас допомоги , виплатіть мені кошти які перераховані моїм дітям. Доки у вас буде тривати така ситуація

Анастасія

Доброго дня! Вже два місяці немає виплат !!! У виконавчій службі дали виписку що все перерахували, але кошти зависли у казначейсві , одне питання : Якого х"іна??"

Елена

Мне интересно, а госказначеи зарплату получаю или тоже святым духом питаются, небось и пешком на работу ходят?! На горячую линию хрен дозвонишся, то не берут, то занято. У нас что дети перестали кушать, пришла война и государство решило, что хватит кушать... Это целевые деньги и никакого отношения к казне они не имеют. Везде прикрываются войной.

Так и получается, кому война, а кому мать родна! Каждый пытается на ком-то нажиться.

Дар'я

Державне казначейство м. Вінниці не виплачує перераховані їм на рахунок аліменти, тобто кошти які є захищеним платежем вони утримують на свою користь і використовують не за цільовим призначенням. Це мародерство!

Марія

Ну не вже вони знущаються не можуть вчасно перерахувати гроші бо системи не пускають а гроші то пішли но якимось чином не доходять бо пенсіонери важливіші ніж діти. Аліментами платити пенсії, ну коли припиниться цей безлад, невже на Україну ще не достатньо їм фінансування. Мало того що у відпустки пускають бо не мають чим зарплати платити, та ще й аліменти не виплачують. Це така майбутня Європа. А дітям що сказати не їсти бо не маю за що купити. Немає просто слів.

Ельвіра

В мого чоловіка було знято аліменти на мою користь ще 2 числа цього місяця,коштів я досі не отримала,чому такі затримки.Дитячі кошти надійшли без затримки,а з аліментами затримка.Що там у тій виконавчій відбувається.Поясніть з чим це пов'язано.

Вікторія

У Харківській області теж не надходять аліменти з лютого місяця. Чому одні повинні ходити на роботу, щоб отримувати зарплату, а виконавча працює дистанційно й отримує зарплату. А діти їсти не хочуть під час війни, чи що?

Надія

Доброго дня,ця бездіяльність уже набридла,де аліменти які платить боржник? Виплачують як хочуть,користуються ситуацією в країні,і якого хресна державне казначейство отримує аліменти і не виплачує і чому взагалі вони? Адже не держава виплачує на дітей ці кошти а конкретна людина і куди діваються кошти?

Юрченко Алена!

Добрый день, не могу получить алименты на ребенка!!! Должны били прийти в августе за июль, позвонила в исполнительную, сказали что отправили на казначейство 24 августа. Казначейство не перечисляет. Позвонила в казначейство, там сказали что деньги ушли на военные нужды. Не понимаю как это, ведь это же деньги не государственные а уже заработанные человеком. Муж воюет в Донецке и перечисляет алименты, и все зря, государство просто ворует!!! Вот думаю что теперь делать. Это все не законно. !!!

Аліна

Доброго дня. Чому виконавча служба міста Прилуки по тижням затримує перерахунок аліментних коштів. Постійно бухгалтер задержує перерахунок коштів до десяти днів.Я мати двох дітей.

Олeксій

Доброго дня, поясніть чому з лютого 2022 року не надходять аліменти на картковий рахунок?

До лютого, регулярно та офіційно сплачувалися, і завжди позивач отримував. Військовий стан ? Він не регламентує заборону виплат!

Житомир, Богунська виконавча служба, — розберіться! Телефони, не працюють. Виконавці, будь-ласка, робіть свою роботу, навіть коли війна!

Марина

Здравствуйте сколько будит продолжаться почему служба не на кажет Антона Сергеевича Сприндинс .Мой быйший муж всегда вовремя платит за элименты а ваша служба задержует вы бесовесные хуже вашей службы я еще не видила.Или во время присылаете или вследущей раз буду писать заявление уже в полицию на вашу службу.

Катя

Пишу уже не первый раз. Мне кто-то ответит или вы вообще решили больше не работать? Вам были перечислены деньги,но ко мне они не дошли. Алименты задерживаются уже 3 недели!!!

Анна

Можно узнать по какой причине не поступили деньги на щет.С роботы перечислили ещё 2 числа.

Оля

Доброго дня, підкажіть будь ласка як діяти, у колишнього чоловіка знімаються аліменти з зп щомісяця, виконавець сказав що перерахував ще 9.06, але до мене вони досі не дійшли, тому що казначейство не пропускає платіж 😡😡 куди звернутись , чому моїми грішми мають користуватись без мої на те згоди, і навіть елементарно попередження

Олена

Доброго вечора. Аліменти з роботи колишнього чоловіка пішли ще 24.02.2022 сьогодні 11 березня. Мені на рахунок нічого не зайшло. Чому

Инна

Добрый день!На каком основании детские деньги (алименты)удерживает казначейство уже третий месяц!Деньги на свету у них но не понятно на каком основании они не перечисляют на счёт!Как это все понимать!?

Христина

Добрий вечір. Чоиу йде затримка виплат аліментів, якщо перерахували з карти 23 серпня, а вже 15 вересня, грошей для дитини не перекинули. Чому така байдужість до дітей??? Невже так вашко виконувати свою роботу, щоб не було затримок, не вміють працювати, звільнити. Чому така затримка через казначейство??? А додзвонитися до них не можливо(((( куди казначейство використало гроші моєї дитини????????

Катя

Доброго дня!

Вже другий місяць затримка по виплаті аліментів.

Підприємство перераховує вчасно! Що робити в такому випадку?

Любов

Доброго дня. Одна і таж проблема на всій території...затримка аліментів... сьогодні 14.09.21 зателефонувала в виконавчу на що отримала нахабну відповідь з підвищенням голосу працівника яка сповістила що начальник у відпустці бухгалтер теж а скарги які ми (ті хто отримує аліменти на своїх дітей) можете засунути в д... Тому питання: якщо я чекаю аліменти до 112 числа підлаштовую все до операції на 16 число дитині-ОЧІКУЮ НАДХОДЖЕННЯ так як ці кошти просто необхідні(немає в нас безкоштовної медицини...) КУДИ ЗВОНИТИ ІПИСАТИ І ВЗАГАЛІ чи можливо забрати ці документи з виконавчої і напряму передати підприємству яке відчисляє аліменти з з/п чоловіка? Житомирська область смт.Брусилів.Не…  Детальніше »

Вікторія

Доброго дня!!мій батько находиться в м.Київ він боржник по аліментах!!!чому аліменти на трьох нас (на мене і моїх сестер!)неприйшли ,ще досі!!!Аліменти виплатити мав батько Кічун Іван Богданович!!!!

Людмила

Коли буде виплата за аліменти,як жити в даний час?

Іванна

Велика затримка виплати, телефонуємо виконавцю кожного дня говорить вже не сьогодні то завтра отримаєте. Так нічого немає вже після 10 числа має бути виплата за травень а ще не прийшли за березень і квітень за дітей зовсім недумають

Анна

Доброго вечора, підкажіть будь ласка, хтось отримав в червні аліменти, вже 27.06, а їх немає, в виконавчій службі кажуть чекайте, в казачействі на обробці, хоча у колишнього чоловіка вирахували ще на початку місяця. Як набрид цей безлад, це ж не бюджетні кошти, чому ми повинні чекати!!!

Олена

Добрий день. З початку війни жодного разу моя дитина не отримала ні копійки аліментів, хоча у її батька кожного місяця вілучають гроші з зп. Чому діти, чиї батьки перечисляють гроші не отримують їх. Інспектора працюють, а грошей немає. Треба вже петицію писати на ім'я Президента?

Ірина

Добрий день. Підкажіть як бути в такій ситуації — з початку року не було ні одної виплати по аліментах. Коли написала заяву на розрахунок заборгованості, виявилося, що колишній чоловік аліменти переводив, а виконавча служба перевела їх, як мені сказали, на транзитний рахунок. На запитання, коли отримаю кошти — відповідь « Мусите почекати, ви їх отримаєте, але не знаємо коли»

Галина

Чому не виплачують аліменти???Ці кошти перераховані підприємством, а не державні!!!майте совість!!!

Елена

Отримую аліменти через пенсійний фонд м. ЖИТОМИРА, який до-речі завжди вчасно відраховає їх та до цього часу відсилає на Богунський відділ ДВС. Проте, з березня місяця мою справу передано до ДВС м. ЧУДНІВ, де я проживаю. Аліменти на їх рахунок не надходять, бо вони до цих пір не подали заяви до пенсійного фонду, а Житомирський відділ ДВС до цих пір не подав туди відправлення. Що робити при такій бездіяльністі представників ДВС?

Олександр

Борг по аліментам був сплачений 02.01.2020 року, 15.01.2020 року була сплачена місячна сума, в підтвердження як першої так і другої суми є чеки, другу сумму в двс бачать по першій кажуть не бачуть, хоча в чекові вказані сторони призначення і всі реквізити, як бути в такій ситуації і до кого звертатися для вирішення?, як на мене то копія чека була надана представникам двс, банк каже ми відправили на рахунок казначейства, тому нехай представники двс і працюють тим паче є підтвердження дата і хто платник

Алина

Доброго дня.

Аліменти Чоловік сплачує вчасно ,вони не приходять .

На запитання у служби у чому справа?

Відповіді чіткої не має .

Запитую за які місяці було нарахування ? Чи можна виписку про нарахування .

Відподь

Не знаю я скинула...

Як буди куди звернутись?

Татьяна

3месяц не переводятся выплаты по елиментам!

Сколько ещё ждать?

Людмила

Третій місяць виконавча непеперахувала аліменти,куди звертатися?

Ольга

Виконавча служба не пераховуе аліменти каже система не робе уже не раз так було надо ідти туди і просити щоб скинули я розумію що зараз війна але ж діти чекають.що робити підскажіть

Олена

Уже майже 4 місяця не одержую аліменти, перерахунок на виконавчу роблять вчасно до мене кошти не надходять.

Усі номера телефонів обриваю по 10 разів на день виконавчі не беруть слухавки.

Прошу надати відповідь,не знущайтесь над дітьми в такий скрутний час!!!!