Виконавча служба не перераховує аліменти

Питання та відповідіДоброго дня!

Вже другий місяць затримка по виплаті аліментів.

Підприємство перераховає вчасно!

А відділ до цих пір не має технічної можливості вчасно перерахувати кошти, бо бухгалтер знаходиться в переддекретній відпустці!

Чому через це повинні страждати діти?

Навіть слухавку телефону не піднімають вже другий тиждень!

Коли припиниться цей безлад і що в цьому випадку робити?

40
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Елена
Гість
Елена

Отримую аліменти через пенсійний фонд м. ЖИТОМИРА, який до-речі завжди вчасно відраховає їх та до цього часу відсилає на Богунський відділ ДВС. Проте, з березня місяця мою справу передано до ДВС м. ЧУДНІВ, де я проживаю. Аліменти на їх рахунок не надходять, бо вони до цих пір не подали заяви до пенсійного фонду, а Житомирський відділ ДВС до цих пір не подав туди відправлення. Що робити при такій бездіяльністі представників ДВС?

Ірина
Гість
Ірина

Доброго дня! Чи можливо якимось чином перевірити перерахування аліментів бухгалтерією ДВС? Виконавча справа по аліментам була відкрита 11.07.2018 року. За рік і три місяці аліменти з ДВС надійшли двічі(!), (до цього відповідач самостійно перераховував аліменти, але дуже малими сумами), у вересні 2019 року двома платежами (це повинні би були бути аліменти за червень і липень 2019 р., оскільки відповідач за ці місяці самостійно їх не переказував), але за який саме період прийшли ці платежі невідомо, в переказі нічого не вказано просто перераховано суми. В ці суми входять аліменти за біжучий період + заборгованість за попередні періоди. На сьогодні, 18.10.2019 року…  Детальніше »

Катя
Гість
Катя

Доброго дня!

Вже другий місяць затримка по виплаті аліментів.

Підприємство перераховує вчасно! Що робити в такому випадку?

Світлана
Гість
Світлана

Колишній чоловік сплатив аліменти через казначейство ще 3 січня,а грошей нема досі, хоча на календарі вже 16 січня. Чого так довго гроші не приходять на рахунок?

юлия
Гість
юлия

не очень понимаю на счет алиментов . если указанный просто номер карты в выконавчей службе будут ли туда начислины средства ??

Валентина
Гість
Валентина

Добрий вечір!Виплата аліментів завжди була вчасно, поки кошти не почали перераховувати через казначейство,(з жовтня 2019) в цьому місяці затримка вже 14днів! Інспектори відповідають-" ми переходимо на нові рахунки, чекайте". Я платник податків, чому моя дитина повинна чекати? я розумію, для когось це не гроші! Але чому, люди які знаходяться на утриманні народу так його ігнорують? Не брати слухавки тижнями, на всеукраїнську лінію два дні намагалася додзвонитися, а там відповідають -чекайте!

Мені сину теж говорити!-ЧЕКАЙ!

Алина
Гість
Алина

З чоловіка зняли кошти ще 3 січня 2020 року, а зараз вже 22 січня чому гроші не скидають на рахунок? Куди йти чи куди звертатись?

Олександр
Гість
Олександр

Борг по аліментам був сплачений 02.01.2020 року, 15.01.2020 року була сплачена місячна сума, в підтвердження як першої так і другої суми є чеки, другу сумму в двс бачать по першій кажуть не бачуть, хоча в чекові вказані сторони призначення і всі реквізити, як бути в такій ситуації і до кого звертатися для вирішення?, як на мене то копія чека була надана представникам двс, банк каже ми відправили на рахунок казначейства, тому нехай представники двс і працюють тим паче є підтвердження дата і хто платник

Марія
Гість
Марія

Доброго дня хочу відповідь на таке питання коли приходять аліменти через виконавчу службу якщо платник аліментів заплатив 22 числа

Марія
Гість
Марія

Коли приходять аліменти якщо були виконавчу заплачені 22 січня

Анна
Гість
Анна

Доброго дня! Я от читаю питання, а відповідь одна, що змінилися номери рахунків і люди елементарно не встигають!!! Скажіть ви взагалі в своєму розумі чи ні? Моя дитина диве лише на аліменти я не можу вийти на роботу бо немає на кого лишити дитину! Але затримка в місяць це вже не смішно. Ви мені скажіть як обяснити дитині 1 рік, що ти не маєш, що їсти бо якісь тьоті і дяді переживають за свою дупу і вони, щось там не встигають!Ви спочатку для людей, а не для себе! Бо посилати мене кожного дня з обіцянками це не дуже гарно!!!

Валентина
Гість
Валентина

Чому мені ненадходят аліменти, на виконавчу службу перерахунок зроблено ше всередині місяця а мені доцих пір нема.Колишній чоловік дзвонив питався, сказали шо немає сьогодні часу скинуть завтра вже проїшло 2 днів а аліментів як небуло так і немає

Валентина
Гість
Валентина

Чому нема аліментів, перерахунок на виконавчу службу був всередині місяця а мені доцих пір нема.Колишній чоловік дзвонив питався сказали шо немають часу завтра вже будуть перераховані на картку вже пройшло два дні а аліментів як небуло так і немає. Що потрібно робити втакій ситуації.

Аліна
Гість
Аліна

Уже другий місяць, не отримую аліментів, хоча колишній чоловік сплачує все завчасно. Державний випонавець відповів, що нема технічної змоги відправити кошти, через місяць взагалі перестав відповідати. В чому проблема?

Вячеслав
Гість
Вячеслав

Доброго дня! Сплачую справно аліменти на дитину кожного місяця, але виконавець повідомив, що хтось інший за мене вніс значну суму через банк в рахунок аліментів. Звернувся в банк, там повідомили, що до 15000 ідентифікацію не проводять, тобто хтось вніс кошти від мого імені. Як бути? Звернутися до виконавця з заявою або клопотанням, щоб ці кошти не зараховували?

Алина
Гість
Алина

Доброго дня.

Аліменти Чоловік сплачує вчасно ,вони не приходять .

На запитання у служби у чому справа?

Відповіді чіткої не має .

Запитую за які місяці було нарахування ? Чи можна виписку про нарахування .

Відподь

Не знаю я скинула...

Як буди куди звернутись?

Юлія
Гість
Юлія

Центрально-міській відділ ДВС м. Кривий Ріг, виконавець Коптєва І. Більшого знущання над матерями світ не бачив, як ви 2 роки знущались наді мною . 2 роки і по цей день ви не можете надати мені розрахунок по заборгованості, бо з боржника не можете добитися довідки про доходи. І так ви гідно захищаєте права людей? Я сама вам на «блюдце» відправила всі дані з місця роботи боржника, сама відправила копії виконавчих проваджень до бухгалтера підприємства, все сама, тільки у мене це зайняло 2 роки пошуків. Але до сих пір аліменти не надійшли, в зв'язку з довгою процедурою між казначействами-банками-двс. Але я…  Детальніше »

Елена
Гість
Елена

Здравствуйте, не переводят алименты уже второй месяц! Когда будет оплата, с отца их снимают и куда они деваются, если мой ребенок их не получает?! Исполнительная служба г. Васильков ответа дать не может!

Тамара
Гість
Тамара

Здравствуйте. Исполнительная служба задерживает выплаты больше чем на 3 месяца и меня откровенно уже «посылают» отговорками. Скажите пожалуйста что делать в такой ситуации. Заранее благодарна за информацию!

Марія
Гість
Марія

На протязі двох місяців не отримую аліменти ( стягуються з пенсії військовіого пенсіонера регулярно, але до мене не оходять) м. Житомир. Виконавець — Василюк Екатерина. Нагадую кожен денб.виконавець кожен день каже що вже відправила. а сьогодні з"ясувалосб що вона звільняється через день. Як отримати аліменті?

Татьяна
Гість
Татьяна

3месяц не переводятся выплаты по елиментам!

Сколько ещё ждать?