виконавче впровадження по стягненню заборгованності по аліментах


Питання та відповідіУточніть будь-ласка , якщо вп виписали 20.02.18, а ми отримали на пошті 26.02.18 р.,то до якої дати треба надати пояснення до виконавчої служби.

І які дії на ЗАХИСТ БОРЖНИКА, якщо він фактично проживає з дитиною (за якою визнав батьківство) віком до 1 року та знаходиться в декретній відпустці і отримує лише соціальну допомогу при народженні дитини 860 грн. щомісячно.

А на роботу зможе вийти лише в разі коли дитину заберуть до дитсадка (а в дитсадок можна здати лише коли дитині виповниться 1,8 років-не раніше).

Чи можна розраховувати на якусь розстрочку боргу по сплаті аліментів на дитину від першого шлюбу, чи хоч що небудь на захист батька який на даний час не УХИЛЯЄТЬСЯ ,а Не СПРОМОЖНИЙ сплачувати борг?

Які наші дії?

Дякую.

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Згідно Інструкції з організації примусового виконання рішень: у разі виконання рішення майнового характеру в постанові про відкриття виконавчого провадження виконавець зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника за встановленою формою протягом п’яти робочих днів з дня відкриття виконавчого провадження та попереджає його про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей.

    2. Розстрочка не передбачена, буде нараховуватися заборгованість.

    3. Згідно ст. 192 СК України Ви можете подати позов щодо зміни розміру аліментів. Також згідно ст. 197 СК України: З урахуванням матеріального та сімейного стану платника аліментів суд може відстрочити або розстрочити сплату заборгованості за аліментами. За позовом платника аліментів суд може повністю або частково звільнити його від сплати заборгованості за аліментами, якщо вона виникла у зв'язку з його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.