виконавчі дії


Питання та відповідіДоброго дня,прошу пояснти наступне з якого часу виконавець має виносити "вмотивовані постанови " про обмеження боржника?
Які мають бути виконавчі дії на данному єтапі?
ВП відкрито 23.02.18,(аліменти)встановлено розмір боргу 60тис. грн.
(18.03.2016р.рішення суду набрало сили 12.12.2017.)

3 комментария

Add a Comment
 1. 1. Згідно зі ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець виносить вмотивовані постанови:

  — про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України — до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

  — про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами — до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

  — про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, — до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

  — про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання — до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

  2. Державний виконавець повинен винести відповідні постанови щодо тимчасового обмеження.

 2. Відмовили,посилаються на статті 11 Закону обчислення заборгованості зі сплати аліментів для застосування заходів, передбачених пунктами 1-4 частин дев’ятої, дванадцятої статті 71 цього Закону, обчислюється з наступного робочого дня після винесення постанови про відкриття виконавчого провадження.

  вп відкрито в лютому 18-го року,виходить що для обмежень треба ще пів року чекати?як це оскаржити?

  1. 1. Так треба чекати.

   2. Ніяк.

   3. Можете написати заяву до державного виконавця щодо звернення стягнення на майно боржника в зв'язку з наявністю заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці (ч.2 ст.71 ЗУ «Про виконавче провадження».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.