Виконавчий лист по аліментам!


Питання та відповідіВиконавчий лист по сплаті боржником аліментів, спочатку знаходився в Соломянському ВДВС м.Києва, коли боржник звільнився, його надіслали за місцем проживання боржника до Броварського ВДВС.

Виконавчий лист був переданий до Броварського ВДВС у березні 2017 року, і по цей час навіть не винесли постанову про відкриття виконавчого провадження, мотивуючи це тим, що потрібен новий номер для ідентифікації ( згідно нового закону про виконавчу службу) і запит ніби то відправляють на Київ.

Чи правомірні дії Броварських виконавців?


2 комментария

Add a Comment
  1. Згідно п.5, ст.26 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей».

    Згідно п.5, розділу 3 Інструкції з організації примусового виконання рішень: «У разі відсутності підстав для повернення виконавчого документа стягувачу без прийняття його до виконання виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження.»

    Також згідно п.5, ст. 13 ЗУ «Про виконавче провадження»: «За порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавці несуть відповідальність в порядку, встановленому законом.»

    Тобто згідно законодавству дії виконавців Броварського ДВС — не правомірні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.