Виконавчий лист по аліментах


Питання та відповідіДоброго дня!

Скажіть будь ласка, якщо колишня дружина забрала виконавчого листа на аліменти з виконавчої служби, по нашій з нею домовленості, ще десять років тому.

Чи може вона після повноліття дитини подати позов знову?

Аліменти сплачую що місяця і через банк на її рахунок.

Хвилювання пов`язані з тим що немає зараз довіри до колишньої дружини і з великою кількістю змін в законах.

Дуже прошу пояснити що я маю зробити а би захистити себе як зараз так і пізніше в кінці виплат.

Дуже дякую за відповідь.

9 комментариев

Add a Comment
 1. 1. Згідно ст. 194 СК України: Аліменти можуть бути стягнуті за виконавчим листом за минулий час, але не більш як за три роки, що передували пред'явленню виконавчого листа до виконання.

  2. Згідно ст. 194 СК України: Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв'язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

  Вам потрібно зберігати копії квитанції про сплату аліментів і не забувайте вказувати призначення платежу: сплата аліментів, так як в противному випадку важко буде доводити, що це були аліменти, а не інші платежі.

 2. Таня Герб

  Добрий день,скажіть будь-ласка що потрібно,які заяви,щоб колишній чоловік заплатив аліменти,всі рішення є,але вже років шість нічого не платить,до вас зверталась але ніяких зрушень в мою користь немає.Дякую

  1. Добрий день, вибачте але Ви до нас не зверталися.

   1. Хрустальова Наталія

    Доброго дня.я теж до вас зверталась і до сьогодні звертаюсь і ніякого здвигу з вашої сторони що до боргу по аліментах.Ви мені по телефону придумуєте всяку неправду щоб тільки я відчепилась.вибачте будьласка але це правда.Прошу вас якихось дій.

    1. Мы не являемся представителями исполнительной службы, также мы не являемся Вашими представителями в исполнительном производстве — поэтому Вы не могли к нам обращаться.

     Извините, но нужно не просить каких либо действий от исполнительной службы, а последовательно с ними работать и законно требовать от них добросовестного исполнения их должностных обязанностей.

 3. Татьяна

  Здравствуйте скажите как получить справку о том,что есть задолженность с июля 2014 года по алиментам на ребенка. Справка нужна для пересечения блок постов в зону АТО.

  1. Написать заявление ( Заява щодо видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів) и отправить ее в отдел исполнительной службы, в котором находится Ваш исполнительный лист. В течении 10 дней Вам должны ее выдать.

 4. Хрустальова Наталія

  Доброго дня.Скажіть будьласка якщо дитині уже 21 рік, чи зобовязаний боржник повернути борг по аліментах ті що він не сплачував до вісімнадцятиріччя дитини?

  1. Так, повинен погасити заборгованість

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.