Виконавчий лист по аліментах

Питання та відповідіДоброго дня!

Скажіть будь ласка, якщо колишня дружина забрала виконавчого листа на аліменти з виконавчої служби, по нашій з нею домовленості, ще десять років тому.

Чи може вона після повноліття дитини подати позов знову?

Аліменти сплачую що місяця і через банк на її рахунок.

Хвилювання пов`язані з тим що немає зараз довіри до колишньої дружини і з великою кількістю змін в законах.

Дуже прошу пояснити що я маю зробити а би захистити себе як зараз так і пізніше в кінці виплат.

Дуже дякую за відповідь.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

15 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Таня Герб

Добрий день,скажіть будь-ласка що потрібно,які заяви,щоб колишній чоловік заплатив аліменти,всі рішення є,але вже років шість нічого не платить,до вас зверталась але ніяких зрушень в мою користь немає.Дякую

Татьяна

Здравствуйте скажите как получить справку о том,что есть задолженность с июля 2014 года по алиментам на ребенка. Справка нужна для пересечения блок постов в зону АТО.

Хрустальова Наталія

Доброго дня.Скажіть будьласка якщо дитині уже 21 рік, чи зобовязаний боржник повернути борг по аліментах ті що він не сплачував до вісімнадцятиріччя дитини?

Сергій

Добрий день. Чи може бути вжито стягнення на майно, якщо: 1. Заборгованість утворилася з-за неотримання і непред’явлення стягувачом аліментів виконавчого листа. 2. Стягувач аліментів уникав (ухилявся) від отримання аліментів: • готівкою, під розписку; • поштовим переказом; • на особистий рахунок у банку. На всі свої пропозиції до стягувача, боржник отримував відповідь про те, що стягувач хоче отримувати аліменти лише відповідно до Закону, а саме за виконавчим листом. 3. Лише через два роки, після винесення рішення суду про стягнення аліментів, стягувач звернувся з заявою про отримання виконавчого листа. 4. Боржник не має такої можливості, щоб сплатити всю заборгованість одночасно. 5. Боржник…  Детальніше »

Олена

Доброго дня.

Є виконавчий лист № 2-4520/2011 від 14 листопада 2011 року. Мій чоловік за весь цей час виплатив 2000 тисячі гривень. А зараз втік за кордон (як йому вдалося не відомо). Скажіть будь-ласка куди звертатися про примусове стягнення аліментів на неповнолітню дитину? А може він заплатив «комусь», хто допоміг йому закрити цю справу! Мені не відомо. Буду вдячна за допомогу.

Діана

Мені вже рік як не платять аліменти. Його ніхто не хоче шукати. Поки він купує машини Що робити?