Виконавчий збір


Питання та відповідіДоброго дня!

Підскажіть на який день після відкриття виконавчого провадження державний виконавець повинен винести постанову про стягнення виконавчого збору?


1 Comment

Add a Comment
  1. Про стягнення з боржника виконавчого збору та його розмір державний виконавець зазначає у постанові про відкриття виконавчого провадження.

    Якщо рішення про стягнення коштів було виконано боржником частково до винесення постанови про відкриття виконавчого провадження, виконавчий збір стягується з суми, яка не була сплачена боржником до відкриття виконавчого провадження.

    Стягнення виконавчого збору у випадках, визначених частиною третьою статті 40 Закону України «Про виконавче провадження»: 1 робочий день з дня винесення постанови про повернення виконавчого документа, або закінчення виконавчого провадження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.