Виконавче провадження, аліменти


Питання та відповідіДоброго дня!

Чоловіку прийшла постанова з ДВС про арешт майна за невиплату аліментів з 2009 р., хоча вся заборгованість була погашена ще у 2013 р. та відтоді регулярно сплачувались до 2015.р.

Темпаче з 2016 р. був позбавлений батьківських прав, чи мають право в такому випадку накладати арешт на майно?

Та куди в такому випадку звертатись?


4 комментария

Add a Comment
  1. 1. Вам потрібно сходити з копіями квитанції про сплату аліментів до відділу ДВС який наклав арешт. Цілком можливо, що арешт накладено помилково.

    2. Те, що був позбавлений батьківських прав — ролі не грає.

  2. Вікторія

    А після позбавлення батьківських прав, особа має надалі платити аліменти чи ні?

    1. Згідно п.2 ст. 166 СК України: «Особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов’язку щодо утримання дитини.»

  3. Позбавлення батьківських прав не усуває від батьківських обов'язків. Відтак дитина отримуватиме аліменти, з такого батька можна стягувати додаткові витрати на дитину, а також ця дитина буде спадкоємцем за законом тощо. Проте позбавлений батьківських прав непрацездатний батько не зможе пред'явити до працездатних сина або доньки позов щодо аліментів на його утримання. Іншими словами він залишається носієм обов'язків, при повному позбавленні прав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.